Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Asd? Nemrég történt az első...

Asd? Nemrég történt az első szexuális élményem, ami után azt próbálom kideríteni hogy elvesztettem-e a szüzességem. (21 vagyok, fiú) A csaj szép volt, az ideáljaimnak megfelelő, de mégsem állt fel az eszköz úgy,

Figyelt kérdés
mint egy betongerenda és nem is gerjedtem be igazán köszönhetően annak hogy ideges voltam és kicsit kényelmetlenül éreztem magam. Több pózban is nyomtuk, több mint 10 percen keresztül mégse tudtam elmenni. A megoldás kézimunka volt. Így, hogy nem a csajban mentem el, szűz vagyok-e vagy sem?

2012. jún. 24. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Te hülye vagy. :D
2012. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%
2012. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ne is haragudj, de ha volt időd felkészülni erre 21 évig, akkor miért nem nézel után ilyeneknek? ennyire hülye kérdést 13-14 évesek szoktak kérdezni... egyébként meg a szüzesség elvesztése ott kezdődik,hogy bedugod a farkad,nem az orgazmusnál
2012. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. és 3. kommentelőnek: Igen, lúzer vagyok a magam 158 cm -es magasságommal, vézna testalkatommal és az arcom sem mondható helyesnek. Így reményem sem volt rá hogy megtörténjen ami megtörtént. Az egész szex témához eddig közöm sem volt. Csupán az érdekelt ami, és feltettem a kérdésem és reméltem hogy valaki értelmesen tud rá válaszolni...tévedtem...
2012. jún. 24. 18:43
 5/6 anonim válasza:

3. vagyok..

Én válaszoltam rá. Egyébként bocs, ha bunkó voltam csak tényleg nem értem,hogy ha ez a helyzet akkor miért nem nézel utána... az interneten már nagyon sok dolgot leírnak, én is nagyon sok mindent onnan olvastam, mert utána néztem, mert érdekelt.

2012. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen elvesztetted. :)
2012. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!