Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor egy nő kérdezi hány...

Amikor egy nő kérdezi hány kapcsolatom volt eddig és milyen a szexuális tapasztalatom, mi a helyes válasz hogy ne lúzerezzenek le?

Figyelt kérdés
Addig tudom, hogy megmondani az igazat nem érdemes.
2012. jún. 30. 13:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk miért alakult így a társadalmunkban, de ha egy nő mondja, hogy sok férfival volt akkor lotyó, ha ugyanezt egy férfi mondja faca gyerek.

Volt mikor tőlem is megkérdezték a lányok, simán bemondtam a számot, és semmi probléma ebből nem volt, pedig akadt elég.

Így is válaszolhatsz: " előbb mondd Te "

2012. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
# 12 mondjuk azért mert egy nőnek nagyobb tartása kéne legyen ha már nő.
2012. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

ma 13:57:

- Mert a nő kakukkfiókat vihetett a családba (az anyaság biztos, az apaság bizonytalan)

- De ez nem lett volna elég hozzá, a lényeg, hogy a férfiak szabták a feltételeket, (eddig) ők tartották el a nőket

Lásd: amióta ez változott, változott a nők megítélése is, nagyanyám korában egy lány még bajosan tudott volna férjhezmenni, ha már nem szűz. Aztán a férje nyugodtan csalhatta, mert úgysem "tudott" elválni.


Manapság sok kapcsolat után is házasságot köt, ha akar, akkor válik el, amikor akar, de olyan is van, hogy már házasságot se akar..

2012. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Dionsyia ***** válasza:
Oks, semmi baj :)
2012. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"mondjuk azért mert egy nőnek nagyobb tartása kéne legyen ha már nő."

Ez a magyarázat meg aranyos, de nem igazán mond semmit.


A többi indok (a férfi értékét mutatja, mennyi nőnek kellett) meg lassan a nőkre is vonatkozik, nem egy helyen olvastam már, hogy fiúk nem igazán szívesen jönnének össze látatlanban huszonéves szűz lányokkal, mert azok vagy rondák, vagy valami gáz van velük a mai világban.

(Értsd: nem kellettek eddig senkinek).

Mindkét nem értékét jelzi, mennyire népszerű az ellenkező nem körében.

Persze, talán meggyőződésből maradt szűz, itt nem ez a lényeg most.

2012. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én inkább azt a hasonlatot szeretem, hogy "ha van egy hegyeződ, ami minden ceruzát ki tud hegyezni"..;D


Mellesleg ezek az analógiák nem sokat jelentenek, mert ügyes logikával bármit hasonítani tudsz vele, amiben szerepel egy lyuk, meg az abba bedugandó tárgy. :)

2012. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy nagy ribanc vagy és ezzel nyugtatod magad.
2012. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem tudom, mit értesz alatta, de én nem nyugtatom magam. Hanem teszek rá, hogy szerinted "mi és mi nem" vagyok. Szerencsére már megtehetem, mert nem függ egyetlen férfitól sem a megélhetésem. :)
2012. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Félreértés ne essék: a képlet egyszerű.

A férfinak sosem lesz szimpatikus a női hűtlenség, mert nem rendelkezik azzal a biológiai előnnyel, amivel a nő.

Erre céloztam: a nő mindig biztos lehet az anyaságában, míg az apaság sosem 100%-os.

Ez a férfiak számára egy igen erős hátrány, amit kompenzálni próbálnak (például a női hűtlenség leminősítésével, lényegében ez maga a r.bancozás).


Ezek tények, amikkel tisztában vagyok- mint ahogyan azzal is, hogy egyre kevésbé számít a férfiak véleménye ezzel kapcsolatban.

Más nem úgy fest a képlet, miszerint: "ha nem vagy szűz, nem veszlek feleségül, nem tartalak el, de nem is dolgozhatsz, így éhen halsz".


Ennyi kb :)

2012. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem teszel rá mert akkor nem irogatnál nekem te ocska szar ribanc.
2012. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!