Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy 29-éves pasi vagyok és...

Én egy 29-éves pasi vagyok és még mindig szüz. Sosem volt még barátnőm. Pedig igen helyes pasi vagyok és egyszerüen nem kellek senkinek. Pedig jogsi, kocsi mindenem megvam. Egyszerüen nem értem. Velem lenne a baj? SOS.

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Egy egyértelmű kérdés először is.

Mit teszel annak érdekében, hogy legyen barátnőd? Milyen "módszerekhez" folyamodsz?


Ennyi leírásból elég nehéz kitalálni, hogy mit csinálhatsz rosszul.


28/n

2012. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 pqpqpq ***** válasza:
39%

szerintem varja hogy a csajok majd leszolitgassak.

probaltad mar ugy hogy a kocsikulcsokat villogtatod meg a jogsidat? minden k.u.r.v.a. bukik ra

2012. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Milyen kocsid van? mert az se mindegy.
2012. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
nahát a jogsi kocsi minden megvan szöveg épp nem elég. max a tinir*bancoknak.amúgy szerintem kamu
2012. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ja, ha nem remeteként élsz ennyi idő alatt már fel kellett volna hogy szedjenek. nézz magadba....
2012. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Szar ügy, ha azt hiszed, ez kell egy kapcsolathoz(hogy legyen jogsid meg kocsid..)Lehet, hogy kibírhatatlan a természeted vagy nem vagy a zsánerük.
2012. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
66%

Először is ne hívd magad "pasinak" ha az ellenkező nem érdekel...


A szociális érzékenységeddel lehet baj, vagy egyszerűen még nem találkoztál az igazival.

2012. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
miért hiszed azt, hogy egy kapcsolat alapja az autó ??? bár igaz a tinipiccseknek ez kell manapság...lóerő a valaguk alá...vastag pénztárca..stb...Veled talán az a baj, hogy félénk vagy, vagy egyszerűen bizonytalan...:/ szedd össze a bátorságodat, és ismerkedj..ha nem próbálod nem is lesz barátnőd..és eltelik a fiatalságod...
2012. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Túl félénk vagy, nehezen nyílsz meg, nincs elég önbizalmad stb... De ezt neked kéne jobban tudni.
2012. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

ma már simán el tudom képzelni hogy ez nem kamu!! :)


de valami gond biztos van!


1. lehet h feleannyira sem vagy jó pasi mint gondolnád csak elhitették veled és ezt mondják h ne lásd magad idétlennek.

2. nincsenek barátaid, nem jártál e soha sehová vagy

3. soha egy lányt sem szólítottál le, soha 1 lánynak sem kezdeményeztél 29 év alatt

4. lehet h meleg vagy! ezt gondold át...

5. ahol élsz ott nincsenek nők.

2012. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!