Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem sikerült? (tovább lent)

Miért nem sikerült? (tovább lent)

Figyelt kérdés
18 Multam a bnöm 16 én is szűz vok és ö is már probáltuk a sexuális együttlétet gumival de nem volt elég merev a péniszem és nem tudtam rendesen bele rakni a szűk hüvelybe mert kicsuszott mi lehet az oka h nem volt elég merev? talán az h az aktus elött 2 órával ugy felizgatott a bnöm h elélveztem ? vagy talán tovább kéne az elöjátékot csinálni? értelmes választ irjatok fontos lenne.
2012. jún. 30. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Több lazulás, több előjáték, több nedvesség, több türelem, több próbálkozás és menni fog :)

25/N

2012. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előtte a hiedelmekkel ellentétben ne verd ki, (max, ha korai magömlésed van, de annál is fontosabba merevség! :-) ) és alaposan nyald ki a barátnőd, hogy eléggé síkos legyen!
2012. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne élvezz el előtte, és jó is lesz minden :D és jól írják a többiek, nyald ki h jól beinduljon és síkos legyen ;)
2012. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam h elötte 2 órával élveztem és igy már nem tudot olyan merev lenni mint 2 órával elötte Szinte behajlott amikor probáltam bele nyomni
2012. jún. 30. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne strapáld le aktus előtt.


A boxolót sem veri félholtra az edzője meccs előtt. Most gondold el, ha lábon lőnéd a katonát, mielőtt csatába megy?

2012. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

18 évesen még nem merev,ott akkor komoly gondokkal kellesz megküzdened! :)) Vegyél be viagrát,az biztos hogy a b.nődnek a szeme kiesik,azzal biztosan megadod neki ami járna neki :)

Nem bunkóságból irtam le neked,csak hogy férfiak vagyunk,és a nőnek pont ez kell,az extrém szex.Semmi brutalitás,csak extrém módban toljátok.Ha esetleg kiesik akkor,egy jó tanács,több előjáték,és próbáld tágítani.Későbbiekben nem lesz gondod a berakással.Ha még elfogadsz egy jó tanácsot,akkor ajánlom a kutya póziciót,mert ott látsz mindent,és tudsz koncentrálni.Sok sikert!

2012. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utols¨Ž el0‹1tti kommentet k0‹2sz¨Ş az utols¨Ž h¨šlyes¨Śg szerintem van benne igazs¨˘g de h¨šlyes¨Śg pl. ha te el¨Ślvezel 2 ¨Žr¨˘val aktus el0‹1tt neked ugyanolyan merev lesz. ? (fogadni mern¨Śk hogy ugyanolyan kem¨Śny nem lesz olyan r0‹2vid id0‹2 alatt)
2012. júl. 12. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!