Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamar elmentem. Korai magömlés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar elmentem. Korai magömlésem volt, de sikerült elérnem, hogy minimum 10 perc legyen a maszturbáció, de egyik nap 3-5 perc alatt kivertem ugye nem lesz semmi baj? Tovább edzem magam!

Figyelt kérdés
de egyik nap elmentem kb 3-5 perc alatt.. ugye nem lesz semmi baj ?
2011. nov. 28. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát haver ez nagyon kevés, 10 perc az semmi.


Én egy órásra is simán kitolom és már könyörgök, hogy menjek el végre.

2011. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj fókuszálni, nagyrészt agyban dől el a dolog, az agyadat dolgozd meg egy kicsit:)
2011. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen ! :)
2011. nov. 28. 18:04
 4/6 kendrazoltan ***** válasza:
Ez valóban fejben dől el, de nem nehéz kontrollálni a dolgot...ha az a cél, hogy megszabaduljak némi minőségi fehérjétől és úgy akarom, akkor 3 perc, de ha nem akarok elmenni, akkor nem megyek. Nagyon sok nővel voltam már és még egy sem volt olyan (pedig nem kevés nem éppenséggel átlagos nőkről-értsd NŐKRŐL-beszélünk), hogy nem én szabályoztam volna, mikor megyek el...ezt gyakorolni kell sokat és jó lesz a dolog...26F
2011. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kendrazoltan ***** válasza:
jah és a 3 perc értelem szerűen nem nővel értendő, egy jó dugásnak 45-60 perc az alja...
2011. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ki a f@szt érdekel a nyomorod?
2011. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!