Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Beállt már a menstruációm...

Beállt már a menstruációm rendszeres megjött pár nap késéssel (egy éve jött meg előszőer) de egy hete nem jött meg (szűz vagyok még) nagyon félek a nőgyógyászati vizsgálattól ilyenkor mit csinál az orvos? (anyukám el akar vinni)

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Szüzeknél a végbélen keresztül vizsgál azt tudom.
2012. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem kell aggódnod és nem szükséges az orvos. De ha egyáltalán nem jön meg a következő hónapban sem, akkor javasolt a nőgyógyász.
2012. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
várjatok még legalább 2-3napot!
2012. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Hallottam már olyanról,hogy a szűzhártya visszatartja a vért.Viszont sürgősen orvoshoz kell menni.Nem indokolt,hogy várj.

2012. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt tudom hogy széttárod neki a lábad és a nunádban fog matatni! (komoly) Jó szórakozást! :D
2012. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dionsyia ***** válasza:

Szia,

szerintem felesleges még a nőgyógyász, mert annyi minden tudja befolyásolni a menzeszt. Ha lefogysz pár kilót, ha idegeskedsz, ha nem iszol elég folyadékot, mind -mind meghosszíthatja a ciklusod.

Én most pl. egy teljesítménytúra miatt toltam el egy természetes módszerrel: tömény citromlevelt ittam 4 napon át 1 decit. ez is képes eltolni, én pont nyertem vele 2 napot...


Amikor tini voltam, nekem is késegetett, volt 41 napos is, kérdés, mennyire vagy vékony, mennyit sportolsz, mennyi zsírszázalékod van. Vékonyabb lányoknak többször kimarad.


Egyébként a nőgyógyász ameddig szűz vagy, nem vizsgál csak popsin keresztül. Én még várnék, ha nem voltál fiúval, akkor nem kell aggódni terhesség miatt.

2012. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem állt be a menstruációd és ez normális. Még várj az orvossal.
2012. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!