Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! A mai világban hány...

Lányok! A mai világban hány éveen szokták elveszteni?

Figyelt kérdés
szüzesség

2012. júl. 2. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
meny csak fel facere vagy meny be 1 7.kes osztályba...mindjárt megtudod a választ :)) vagy a gyakori kérdéseken is volt már olyan h 13 éves vagy és nem szűz stb...sztd???egyébként meg ha te is lány vagy ne kövesd a "divatot:)
2012. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15-16
2012. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a baj, hogy a többség így gondolkodik, szokták... Hopp már 15 vagyok, mások is ilyenkor szokták, keresek egy fiút és megdugatom magam vele. Nem ám akkor, amikor már van egy rendes kapcsolat és a kellő érettség is megvan. Ááááá, inkább megyek a divat után és követem a birkákat.

És mi lesz majd 5-10 év múlva... Nagyon rossz irányba halad ez az egész.

2012. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10
2012. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem ez csak a bizonyos lánytól függ. Ha ki akar tűnni a tögenből vagy ezt lássa a szüleitől is, akkor olyan 14 éves korában. De vannak ,,normális,, lányok is, akik nem fekszenek le minden jött-menttel. Azok megvárják az igazi férfit és a jó alakmat.
2012. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Manapság már úgy születnek, hogy nem szüzek...amúgy kit érdekel?Akkor veszted el, ha megtaláltad a megfelelő partnert arra, aki méltó rá, hogy elvegye a szüzességed.Meg ha késznek érzed magad rá...Ne kapkodd el, mert utána rossz érzésed lesz. 15L
2012. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amcsiknál 17-18 körül mozog az átlag, finneknél 15 környéke, Indiában meg 22 éves kor táján.
2012. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) nem akarom követni a divatot és csak azért kérdeztem mert anyit halottam h miket csinálnak korombeliek és hogy ez tényleg igaz - e .
2012. júl. 4. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!