Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még normális láynok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális láynok a mai világban? Kezdem elveszteni a reményt.

Figyelt kérdés
Van olyan lány aki normális, nem csak dugni akar, ha szeret valakit azt teljes szeretetből teszi. Nem ringyó, nem pár hétre tervez egy kapcsolatot és az igazit keresi. Mert én mártényleg nem tudom. Ha lenne ilyen akkor 16/f.
2011. szept. 11. 13:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
17%

Jól van, most már tudjuk hogy SZERINTED milyen egy normális lány.

Szerintem meg nem normális ha egy lány 14-16 évesen azt keresi akivel éveket leélhet... Ez tudod megtörténik és nem keresni, tervezni kell... Rég rossz ha úgy kezdesz egy lánynál, hogy vajon vele évekig együtt lehetek-e... Rég rossz... Egy férfi nem állhat így a dolgokhoz!


Tapasztalatokat kell szerezni öcskös, neked is és az ilyen korú lányoknak is.... Egy emberrel hosszú távra tervezve ez nem megy...


Szóval jobb lesz ha magadon változtatsz és nem a lányokat okolod hogy azt csinálják, ami jól esik nekik!

2011. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
13%
Lemaradt, 20/F voltam
2011. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%

Első, te egy barom vagy. Igenis vannak olyan lányok, akik azért jönnek össze valakivel, mert szeretik, és vele akarják leélni az életüket, és nem csak h tapasztaltabbak legyenek. Kérdező, bocsi, nem akarok még kapcsolatot, de tájékoztatlak, hogy nem még haltunk ki, én is ilyen vagyok. :)

15/L

2011. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
És ha nekem méár emgvan az a tapasztalat ? és én elkötelezném magam ? amúgy meg ízlések és pofonok..
2011. szept. 11. 13:17
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon jó ezt hallani második!
2011. szept. 11. 13:23
 6/30 anonim ***** válasza:
70%

szerintem is b@rom az első. miért ne lenne normális, ha valaki nem csak azt akarja, hogy legyen mellette valaki, hanem tervezget?? tapasztalatszerzés... pff... ott vágnám pofon azt az embert, aki azt mondja nekem, hogy csak tapasztalatot akar szerezni. játsszon valamit és ott szerezhet tapasztalatot. ha valaki olyan idi.óta hogy megijed a tervezéstől, akkor mehet a fr@ncba.


egyébként én is ilyen vagyok, imádok tervezgetni, és nekem nem kell kapcsolat, csak hogyha van rá esély, hogy tovább együtt leszünk.


16/L

2011. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%

Köszönöm a kritikákat :)


Minden tiszteletem a tiéd kedves kérdező, ha te 16 évesen tapasztaltnak érzed magad.


Ha tényleg így gondolod, akkor nincs miről beszélnünk. A fejlődés csak akkor lehetséges ha kételkedünk... Ha meg vagy győződve a magad igazában, akkor vége....


15L-nek meg üzenem hogy szeretlek így is :D vagy pont ezért :) Nagyon félreértettél engem, de tudod mit? Vállalom a felelősséget, én fejeztem ki rosszul magam, én fogalmaztam rosszul és csak az én hibám :)

Annyit azért leírok hogy a tiszta, szeretet alapú kapcsolatokat pártolom én is! Hiszem és átélem hogy a szeretet alapú kapcsolatok az igazik!


Amit mondok nektek az az, hogy szerintem egy olyan 24 éves kor előtt naivitás lenne azt hinni hogy ismeritek ÖNMAGATOK és főleg naivitás lenne azt hinni hogy ismeritek a párotok!


Az élet egy rohadt nagy tanulási folyamat, párkapcsolatok terén is. A szeretet fontos, de 20 éves kor alatt még túúúúl korai azt keresni akivel össze fogsz házasodni.


Ne higgyetek nekem :) Nem akarlak nevelni titeket.

Csak a tapasztalatom, tanácsom osztom meg.

Hátha ti megspóroltok 1-2 csalódást... De lehet kikerülhetetlen...

2011. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%

Ja meg persze Aya, téged is szeretlek!


Tényleg rosszul fejeztem ki magam.... Szörnyű vagyok :)


Egy lányhoz sem mentem még oda úgy hogy azt mondtam volna hogy "tapasztalatszerzés"...


Bocsi, a sráccal akartam beszélni, lányoknak más szavakat használok :)


Amit leszögezek, hogy a lány aki velem van, annak a boldogsága számomra fontosabb mint a sajátom.

Ez már tetszik? Minden tettem ekörül forog.

Ettől függetlenül tervezgetni tizenévesen felesleges. Úgyis máshogy alakul :) És szebben fog alakulni :) Hagyni kell kibontakozni a dolgokat ebben a korban :)

2011. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
50%
Imádom amikor valaki egyik szavával ellent mond a másiknak... és amikor mentegetőzik :)
2011. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Vaannaak :D ! Csak elbújnak a világ elől.. vagy mert nem annyira népszerűek, már nem is tudtok róluk..


15/L

:D

2011. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!