Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, miután elvesztettétek,...

Lányok, miután elvesztettétek, ti sem nagyon tudtatok megszólalni? Nagyon úgy érzem, hogy az agyam nem tudta feldolgozni, csak úgy voltam. Nem bántam meg a dolgot, csak tök érdekes visszagondolni, hogy utána picit agyilag K. O voltam :D

Figyelt kérdés
18L
2012. júl. 2. 16:52
 1/8 anonim válasza:
0%

te még ilyeneken sztem ne gondolkozz nézd a dolog jó oldalát xd mostmár nagy lány lettél

nem tudom h segít e amit írok mert nekem nem volt utána ilyen gondom :)

én utána faszagyereknek éreztem magam nagyon xd

2012. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Én sem tudtam megszólalni a pénztárcám elvesztése után, főleg, hogy elég sok pénz volt benne, bár én fiú vagyok.
2012. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
hát én se tudtam megszólalni amikor nem volt helyén az autóm az én agyam se tudta feldolgozni csak járkáltam a hűlt helyén
2012. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én csak annyit tudtam mondani, hogy tegye még vissza :D:D

19/L

2012. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pityeeesz válasza:
Akik nagyon rágörcsölnek a témára azoknál előfordul ilyesmi.
2012. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én arra gondoltam, hogy ez volt akkora szám? Mármint az összes barátnőm úgy írta le, hogy mennyire fáj, alig bírta ki, milyen rossz volt meg ilyesmi. Nekem nem fájt, egy kicsit furcsa volt hogy mennyire kemény, de ennyi :D
2012. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20/F vagyok,amikor elvesztetttem én se szoltam utánna semmit azzal kapcsolatban,nem is nagyon az elvesztésre figyeltem,hanem az érzésre amit éreztem.
2012. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én se tudtam megszólalni egy darabig... hevesen vert a szívem, kapkodtam a levegőt. amikor a barátom megkérdezte, hogy milyen volt, csak annyit tudtam reagálni, hogy isteni, és utána egymáshoz bújtunk, és nem szólaltunk meg még vagy 15-20 percig. történt ez 4évvel ezelőtt, 10hónap járás után :)


20/L

2012. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!