Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki még 18...

Szerintetek ciki még 18 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok
2012. júl. 7. 12:14
1 2
 1/11 AvernusTriad ***** válasza:

A "szerintetek ciki" kérdésekre már kezd kinyílni a bicska...


Nem.

2012. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Dehogy ciki, én 21 vagyok szűz és esélytelen,hogy elveszítsem, :) , na ez a ciki, nem a tied :) F
2012. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is 18 vagyok lány és szűz :) szerintem sem ciki annyira bár nem szoktam nagyon ezt megosztani senkivel... akik szeretnek és jóba vannak velem azok tudják akik meg nem azok nem... pedig szokták kérdezni h szűz vagyoke még én nem válaszolok rájuk arra hivatkozva h ez intim kérdés :D
2012. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok és nem érzem cikinek, nem értem te miért érzed annak... :(
2012. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mindig ezzel piszkálnak engem ezért voltam mások véleményére kiváncsi :) amúgy meg úgy vagyok ezzel hogy inkább picit büszke vagyok rá hogy nem adtam magam oda akárkinek :) nem az hogy most fuu de mennyire elvagyok telve ezzel de azért elgondolkodtam azon hogy inkább még szűz legyek 18 évesen is minthogy 13-14 évesen már akárkivel ágybabujjak :)
2012. júl. 7. 13:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért reklámozod? Nem mintha gáz lenne, sőt.. Én is 18/L vagyok, és szűz, és rohadtul nem érzem cikinek, de honnan kéne tudnia másoknak? Sose értettem :D Rád tartozik, a többi embernek nincs köze hozzá :D
2012. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bocs de nem reklámozom magam ez csak egy kérdés ha valakinek nem tetszik nemkell elolvasni :) a reklámozás olyan hogy beirom kérdésnek ki akarna engem megkapni én nem látok itt olyat :D
2012. júl. 7. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Az imént azt olvastam hogy egy 30 éves férfi is szűz. Akkor neked miért lenne ciki? Már mindenki 13 évesen akarja elveszteni? Ez a trendi?


16/F

2012. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

nem a kérdésre értem, hogy reklámozod, hanem hogy "mindenki ezzel piszkál" vagy hogy fogalmaztál... :D a többieknek mi közük az ilyen dolgaidhoz? :D

2012. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem az.
2012. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!