Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves korotokban vesztetté...

Hány éves korotokban vesztettétek el a szüzességeteket és hány éves korotokban akartátok?

Figyelt kérdés

14 évesen még elég gáz ba*szni vagy nem?

14 vagyok, és van egy csajom akivel akármikor elveszíthetném a szüzességemet, a csajom is 14 éves, mit gondoltok? amúgy szerintem nagyon korai ilyen korban de mondjátok meg ti a véleményeteket...


2012. júl. 13. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen én is szeretem a rakott krumplit !
2012. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én is szeretem mert finom, szoktunk rakni rá párizsit vagy kolbász úgy nagyon finom ám :D, de most más volt a kérdés
2012. júl. 13. 15:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Uh uh uh kell egy kis vaj is alá hogy ne ragadjon oda én azt a krumplit szeretem benne a legjobban ami legalul a vajban barnára pirul hmmm !
2012. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

16 és fél éves voltam.

Nem volt olyan, hogy mikor akarom. Ezt nem lehet előre eltervezni. Nekem is spontán jött. Nem megbeszélve vagy ilyesmi -.-"

És igen, szerintem 14 évesen gáz. Bárki bármit mondd, hogy mindenkinek más a tempója, szerintem 16 éves kor alatt akkor sem kellene szexelni. De ez az én véleményem.

2012. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

19 évesen vesztettem el és esküvő után terveztem, de nem bánom kicsit sem.

19/l

2012. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tíz, akkor még nem tudtam mikor akarom...
2012. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
oké, ja és a rakott krumplin én a tojást meg a szalmát szeretem a legjobban :D
2012. júl. 13. 15:11
 8/14 A kérdező kommentje:

szóval akkor szerintetek nagyon nagy hülyeség 14 évesen elveszteni a szüzességet?

ja amúgy van kotonom is, ezrét akármikor meg bas*zhatnám van 3 db durex love kotonom, jó is a pö*csömre pont jó rá, mert 4 darabos de egyet elhasználtam arra h felhúztam h jó-e de hát jó rá....

2012. júl. 13. 15:20
 9/14 anonim válasza:
én 12 évesen veszítettem el 15L
2012. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

:D vicces vagy. egyrészt drágám, ha magad részéről elhatároztad volna magad, hogy te készen állsz rá (amit nem tettél, tehát már csak ezért se csináld!), utána az jön hogy a barátnőddel beszéld meg. - aki 14 évesen, elég fiatal hozzá. amúgy is egy pasinak szerintem "könnyebb" rávennie magát. kanos, csak be kell tennie, nem fáj neki, nem ő lehet terhes, férfi agya van ami az élvezetre hajt, nem annyira az érzelemre... szerintem tök sok időtök van, lassan vezessétek be a dolgot hónapok alatt.. egy kis nyúlkálás, simi, nyali..stb...ameddig mind2en akarjátok.

20 évesen vesztettem el, 17 éves koromig nem éreztem magam még a közelébe se annak, hogy megtenném.

2012. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!