Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves korotokban vesztetté...

Hány éves korotokban vesztettétek el a szüzességeteket és hány éves korotokban akartátok?

Figyelt kérdés

14 évesen még elég gáz ba*szni vagy nem?

14 vagyok, és van egy csajom akivel akármikor elveszíthetném a szüzességemet, a csajom is 14 éves, mit gondoltok? amúgy szerintem nagyon korai ilyen korban de mondjátok meg ti a véleményeteket...


2012. júl. 13. 15:00
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én is akármikor elveszthetném.. de egyáltalán nem akarom..

majd 15 éves korom után talán jöhet de atz is egy olyan személlyel akit ismerek, szeretek és bizok benne. Nem éri meg elötte... Azzal nem leszel menöbb ha 14 évesen nem vagy szűz ugyanugy nem leszel stréberebb se szal nincs amiért.

14/L

2012. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
1O
2012. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
a 15öt meg akartam várni, dehát 14:D
2012. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem veszítsd el,majd mindenhol keménykedhetsz vele,hogy te már 14 évesen elvesztetted,én nem várnék a helyedben...
2012. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!