Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » HÁny éves korban ideálís...

HÁny éves korban ideálís elveszíteni a szüzességünk? és mikor? Hol?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 15:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az elsőnek: szép álom, de csak az marad, 18 as szüzet ugy sem lelsz. kérdezőnek: lehetőleg 16 felett, ott ahol nyugis minden, senki nem zavar, jah és lehetőleg előtte tudj meg minél többet a dologról, ne menj fejjel a falnak, nagy hiba lenne elszurni a dolgot egy butasággal ( védekezni kell, és olyannal csináld akiben bízol, stb) ne kelljen már mindent a szátokba rágni. ha ezt a kérdést ne mkamuból teszted fel, akkor nem állsz klszen. várj míg ugy gondolod majd, hogy a dolog megfelelő lesz...
2012. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11: "szép álom, de csak az marad, 18 as szüzet ugy sem lelsz" .. háát.. én az vagyok :D Meg a barátnőim nagyrésze is :D Meg 18 éves barátom is :D

18/L

2012. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
kár hogy ilyen csajokat én nem ismerek :'( irigylem a pasidat, és mindazokat akik ismernek. eddig egy norm. csajjal nem találkoztam, de kuva az akadt bőven, bulizni nem tudok elmenni ugy, hogy ne akadjon rám egy sem. remélem könyörül rajtam az Isten és ad akkora szerencsét, mint amekkorát a pasid kapott...
2012. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Hétfőn 11 órakor :DD
2012. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
C&A próbafülkéje, szilveszterkor, vagy Szenteste!
2012. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

07-15 09:07


Te is csak azért qurvázod le a csajokat mert kevés vagy hozzájuk hogy megkapd őket, de a menő pasiknak meg megy. em érzed kicsit "Savanyú a szőlő" hozzáállásnak a tiedet?

2012. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Akkor amikor úgyérzed eljött a megfelelô pillanat, ne hagyd hogy bárki belekényszerítsen. És nem tényleg kortól függ mert ismerek olyant aki saját bevallása szerint 8-9( bár ez eléggé valószínütlen) de ismerek olyant aki most lesz 18 és még mindig szûz.
2021. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!