Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mi az a kor egy...

Szerintetek mi az a kor egy férfinál, amikor már megérthető, hogy elmegy egy prostituálthoz elveszíteni a szüzességét, mert egyszerűen képtelen lányokkal kapcsolatot létesíteni a normális úton?

Figyelt kérdés

És tegyük fel, hogy ez a dolog már teljesen lerombolta az illető önbecsülését.

Nagyra értékelném a normális válaszokat, viszont semmilyen választ nem fogok lepontozni, ígérem.

Tehát csak őszintén.

Köszönöm szépen.



2012. júl. 6. 23:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
25
2012. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
18-tól már érthető, sokáig én is gondolkoztam rajta. De nem szüzesség elvesztése miatt, azon már túl vagyok, csak hiányzott a szex. + nekem az olyan önbizalmat ad, hiába csak a pénzért...
2012. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
55%
Qrvához soha. Inkább szűzen halok meg
2012. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 AvernusTriad ***** válasza:
Ha neked ennyire lement ettől az önbecsülésed, akkor menj, de szerintem ez nem megoldás. Ha mindenképpen számot szeretnél, a 25 szerintem is reális.
2012. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Sztem nincs ilyen kor

én 20 éves jóval elmúltam, nem volt lehetőségem, de nem akarnám ilyen gázos módon veszteni el.

2012. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
22 körül
2012. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem sincs ilyen kor...nagyon szomorú hogy ettől így el vagy keseredve de egyben megértem ,de soha nem mennék el ezért prostihoz..egyébként is elmész egy szórakozóhelyre ingyen is ott a lehetőség "mai lányok"
2012. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
82%
Szerintem attól még jobban elmenne az önbecsülésed. Sokáig én is hasonló cipőben jártam, de vártam és végre megtörtént egy gyönyörű lánnyal. Visszagondolva a dolgokra inkább balszerencsés voltam, de hosszabb idő után az ember magában keresi a problémát pedig a külső körülmények legalább olyan fontosak vagy fontosabbak. Volt olyan, hogy kinéztem egy csúnya lányt, de elküldött és olyan is volt, hogy egy gyönyörű lány váratlanul igent mondott, akiről álmomban sem gondoltam volna, hogy tetszem neki. Kemény dolog a türelem és a próbálkozás, de siker esetén az önbizalmad visszaszerzed vele. Próbálj ismerkedni mindenhogy - neten, sms, stb- előbb utóbb sikerülnie kell. Szorítok neked!
2012. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Hole Hunter ***** válasza:
Tudod nagyon régen az apák vitték el a fiúkat a kupiba pont ezen okok miatt. Miután ott látták, hogy az égadta világon semmi misztikum nincs a szüzesség elvesztésében, megnyugodtak. Nem feltétlen értek ezzel egyet, de kétség kívül van benne vmi. A kapcsolat létesítéséhez pedig nem árt némi pasisság, humor. Tedd magad érdekessé! Ha felkelted egy lány érdeklődését, azt észre is kell tudni venni. Figyelj tehát oda az apró jelekre és ha felfedezel ilyeneket, bátran menj oda! Max nem lesz belőle semmi. Sok sikert! Üdv.
2012. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy mindenki értelmesen válaszolt, nagyra értékelem.

Az eddigiek alapján ideje elmennem.

Megértem és jól esik, hogy arra ösztönöztök, hogy próbálkozzak inkább, de egy megkeseredett ember próbálkozásai általában kudarcra vannak ítélve. De azért köszönöm az együttérzést.

2012. júl. 6. 23:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!