Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mivel tudnám elérni, hogy ne...

Mivel tudnám elérni, hogy ne féljek és még a barátomnak is nagyon jó legyen?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve járunk együtt, én 17 vagyok, ő pedig 21. Már többször megujjazott, amit nagyon élveztem is, de amikor már majdnem belém hatolt, egyszerűen ellököm magamtól, mert nagyon félek tőle. Előtte több mint egy órán keresztül simogat és izgat minden féle módon, de én még mindig nagyon félek. Mit tehetnék ennek leküzdése érdekében? Nem akarom ismét cserben hagyni, mert már félek tőle, hogy teljesen kiábrándul belőlem. Szerintem a behatolástól vagy a fájdalomtól félek, de nem tudom miért! És természetesen izgulok attól is, hogy ha nem leszek elég jó és ő nem fogja élvezni, akkor is kiábrándul belőlem.

2012. júl. 15. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

És 3 éve ez megy? Nem találod egy kicsit soknak?

Csoda, hogy még veled van.

2012. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász a testi bajaidra és pszichiáter az irreális félelmeidre.

Vaginizmusod lenne?

Vagy a pia, de az a vaginizmuson nem segít.

2012. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kb fél éve volt először, hogy megujjazott, nagyon türelmes velem és szerintem ez is bizonyítja, hogy mennyire szeret, a félelem meg nem tudom miért van. csak tartok tőle!
2012. júl. 15. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
2 és fél évig komolyan nem volt semmi? Waaoo jól bírja 21 éves létére :D Amúgy ne félj szerintem már az se zavarná ha nagyon nagyon rossz lennél csak már csináljátok, megg amúgy is ha szeret akkor beletanítgat majd nyugi :)
2012. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dionsyia ***** válasza:
100%

Igazából el kell döntened, mitől is félsz.

A fájdalomtól, vagy attól hog meglépsz egy dolgot, amitől már minden megváltozik - szóval a változástól.

Ha ez összeadódik, kész a para.

A nővé válástól nem kell félj, ott a barátod aki szeret és türelmes is, nagyon szép élményeid lesznek vele.

A fájdalomtól pedig miért is félünk? Belehalni nem fogunk, annyira nem fáj, sőt lehe hogy semennyire nem fog.

Sokkal inkább a fájdalomra adott reakciónktók tartunk, hogy elveszítjük a tartásunkat és hogy hogyan fogjuk majd lereagálni.

Nézd, nem kell félni a behatolástól. Nem műtét, nem egy új járatot nyitnak rajtad, ahová belédbújik a barátod, az a barlnag születésed óta ott van, úgyhogy igazából csak egy apró méretre igazításról van szó. :)


HA nyugodt vagy én nem feszülsz ellen, sima ügy.

És ha kellemetlen, szólsz a párodnak. Nem hiszem, hogy némán kellene tűrni mindent, ami nem esik jól. Kommunikáció, ennyi az egész.

2012. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

én is féltem tőle...tudod h küzdöttem le?

kellően felizgatott,megcsókolt,akkor már tudtam h most lesz az a pillanat...becsuktam a szemem és csak arra gondoltam h szeretem őt és nincs mitől félnem,úgy is vigyáz rám és ha nem birom úgy is szólok és kiveszi.nekem előtte mondta h türelmes lesz és csak akk csináljuk ha én is szeretném,közben mikor néha felszisszentem h fáj folyton kérdezgette h kivegye-e,de nem hagytam...aztán levetkőztem a gátlásaimat és átment az egész élvezetbe... :) Ne gondolj arra h fájni fog. ha ilyen régóta együtt vagytok és idáig nem volt gond ezzel,ezután sem lesz :)

2012. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!