Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért baj, ha jobban vonzanak...

Miért baj, ha jobban vonzanak a szűz lányok?

Figyelt kérdés

Baráti beszélgetésben merült fel, és lehülyéztek, mert szűz lánnyal szeretnék összejönni. Ez miért olyan nagy baj?

Megbecsülném, normális és türelmes lennék vele, és szerintem jó élmény lenne neki is.

27


2012. júl. 16. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert az fogaddel és kész
2012. júl. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak éppenséggel nem baj. Az lenne a gond, ha direkt rájuk vadásznál és ha már nem szűz, akkor nem is jó.
2012. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%

Nekem is ők jönnek be, de nem találok már egyet sem, aki jellemre is megfelelne olyat meg főleg nem. Kíváncsi lennék vannak-e egyáltalán vagy hol bújkálhatnak.


22f

2012. júl. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük Fánika! (2.)


Egyébként valószínűleg azért hülyéztek le, mert korodbeli szűzlányt kissé nehézkes lesz találni. Esetleg az apácáknál próbálkozz be, hátha.

A 18 év alatti szűzlányok felett meg szerintem szemet hunyhatsz nyugodtan.

2012. júl. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én még az vagyok..és eddig nem találkoztam olyan fiúval akinek ez tetszett volna
2012. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
18:43-as Nekem tetszik,írj,ha változtatnál rajta. :D
2012. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak azért baj, mert így ritkábban jutsz pinához. Egyébként ez nekünk nem baj!
2012. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!