Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép, szexi és tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, szexi és tapasztalt lányok! Titeket taszítanak vagy vonzanak a szűz fiúk? Mit csinálnátok, ha a pasitokról kiderülne, hogy szűz? Kinevetnétek, elhagynátok, vagy szívesen feküdnétek le vele?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 23:39
 1/10 napietus ***** válasza:
51%
nem kell előre beharangozni. nekem volt régebben egy pasim, aki szűz volt (én akkor asszem 20 ő 23), nem vettem észre :) utólag mondta el, azt sem értettem, hogy minek. nem érdekelt igazából.
2011. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekm is volt már szűz, én 20 éves voltam ő 22. Én tudtam előtte, hogy szűz, bár sosem mondta. De abszolút nem látszott rajta, max annyi, hogy eleinte picit zavarban volt. De a teljesítményén nem érződött.
2011. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
//Megjegyzés: Szépnek és szexinek mondjuk csak minimálisan érzem magam, de a lényeg, hogy a partneremnek tetszem és ezt el is tudja hitetni velem. #2-es voltam//
2011. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna....
2011. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LadyLee ***** válasza:
Fiatalabb koromban több szűz sráccal is összehozott a sors, semmi gond nem volt ezzel. De mivel már 27 vagyok, és nagyjából a korosztályomból keresgélek, így csodálkoznék. Nyilván nem nevetném ki és nem hagynám el, de intő jelnek tekinteném - a 25 feletti korosztály esetén legalábbis.
2011. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
volt egy ugyanilyen kérdés pár napja. Keress vissza, most nem fogom megismételni, amiket korábban írtam. 24f
2011. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
nem sokáig maradna az 20L
2011. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Mondjuk az igen, ha 30 éves az illető...


24/n

2011. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az én párom is szűz volt amikor összejöttünk:)

ma már a vőlegényem, és nagyon jól megvagyunk.


nem lehetett észrevenni.


25/N

2011. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
LadyLee, hány partnered volt és mennyi bolt szűz?
2012. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!