Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ti mennyi ideig várnátok...

Fiúk! Ti mennyi ideig várnátok a barátnőtökre, ha még szűz lenne?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 00:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én úgy értem hogy még két év (ma 01:24)
2012. júl. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
7hónapja vagyunk együtt.
2012. júl. 17. 01:52
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem bármeddig. Én lány vagyok, úgyhogy ne halljak olyan választ, hogy "csak megdugni akarod", köszi:D


Szóval, persze várni kell egy lányra, ha még nem érzi készen magát, de van az az idő, amikor már kívánnia kéne. Oké, hogy fél, vagy aggódik, vagy izgul, vagy azt mondja, hogy ő x ideig nem szeretné valamilyen okból, de ha még öt év után is azt mondja, hogy ő nem szeretné, akkor valami baj van. Nem azt mondom, hogy meghúzni kell, vagy otthagyni, de biztos oka van, hogy sokáig nem szeretné, és inkább ezt az okot kéne megkeresni, és kiküszöbölni, mert azért mindenki vágyik rá kicsit..:)

2012. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Tafakboy válasza:
Mivel szeretem,akár 40 éves koromig is 15/f
2012. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13-nak igaza van!

én is várnék még egy kicsit,de közben azért finom kérdésekkel kideríteném miért nem akarja még.

szerintem 7 hónap alatt be tudtad bizonyítani,hogy szereted.ha még mindig nem sikerült,akkor vagy veled van a gond,vagy a barátnőd vár el túl nagy dolgokat!

tudd meg mi a gond és tegyél ellene!

19/F

2012. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!