Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyit várnátok a barátnőtökr...

Mennyit várnátok a barátnőtökre/barátotokra, ha ő még szűz lenne?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi időre szükségünk van.
2011. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Ez nincs konkrét időhöz kötve. Meggyőződésem, hogy ha két ember szereti és kívánja egymást, akkor ott úgyis hamar megtörténik a dolog.
2011. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Amíg ő nem mondja, hogy akarja. Ha kell éveket.



23/F

2011. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
Legeslegvégsőbb esetben két hónapot, de ez a maximum. Egy nappal sem többet. A szex fontos része egy kapcsolatnak, a szüzesség pedig nem egy felbecsülhetetlen értékű kincs, hanem egy állapot. Ha pedig azt tervezte, hogy hónapokig semmi, csak közös programok pl. mozi, bulizás, akkor köszönöm szépen, nem kérek belőle, mert ezt egy ismerősömmel, vagy haverommal is tudom csinálni. Döntse el a csaj, hogy mit akar. Ha nem áll készen, ne akarjon kapcsolatot, mert már nem ovisok vagyunk, ahol csak fogjuk egymás kezét.
2011. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te sem voltál még szerelmes...

én bármeddig várnék.

2011. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti, te meg ha nem akarsz kapcsolatot, mert szerinted a közösen eltöltött idő nem az, csak a szex, akkor ne hülyítsd a lányt két hónapig, hanem mond meg neki, nekem csak szex kell...
2011. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Akár évekig!!! Ha már eljött számára is az ideje, akkor vágnánk bele! :)
2011. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
én vártam 3 hónapot (ez pontosan tegnap volt) és meglebegtettem a dolgot finoman, mire azt mondta, hogy ő is nagyon szeretné, de még egy hónapot szeretne várni, mert egy kicsit fél is az elsőtől, és különlegesen szeretné megélni. Én megértem, tiszteletben tartom, ő azt mondta, hogy meg is tartja az ígéretét. Tehát 1 hónap múlva vacsi valami igényes helyen, drága hotelszoba szív alakú ággyal, és pezsgő:) Őszintén szólva engem egész eddig kerültek a szüzek, pedig már 22 vagyok, de ő lesz az első szűz lány, és szeretném ha tényleg úgy emlékezhetne rá vissza egész életében mint az egyik legszebb emlékére, és ezért mindent meg is fogok tenni.
2011. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Én azért nem lennék együtt senkivel, csak hogy elvegyem a szüzességét... Ha kell 100 évet is, ha szerettem... Az a baj hogy a mai felfogás az abból áll hogy ha jól megb@szom= szerettem...
2011. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 17:43!


Ha az a sok mai érzéketlen qrva nem rombolta volna le teljesen a szívem lehet, hogy ma is éreznék valamit, de néhány komoly csalódás után rájöttem, hogy már csak tyúxar van a szívem helyén. Én kedvelem őt, értékelem, mint ember, ettől függetlenül szerelmes NEM vagyok de mindezt ő is tudja, én nem hazudtam neki egy pillanatig sem. De fiatal vagyok, őszinte, tisztességes, és sikeres, így tudom egy nőnek azt nyújtani, amire vágyik.


Ha ebben találsz bármilyen kifogásolnivalót...

2011. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!