Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még sosem volt barátnőm és...

Még sosem volt barátnőm és ezt cikinek tartom. Mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm és nem tudom hogyan kell kezdeményezni . Segítene valaki akinek volt már barátnője. Hogy szólitsam meg? Miről beszélgessek vele? Hogy kerüljek a közelébe? Nem vagyok csúnya, se túl dagadt, átlagosnak mondom magam.

Ja és hogyan hívjam el randizni? Valami tipp? Még valami. Nem tudom elképzelni h egy randin miről lehet beszélgetni, mert gondolom ciki ha csöndben ülünk és kész. Légyszíves segítsetek, és csak olyan írjon aki nem akar lehurrogni, beszólni. Köszi. 14F



2012. júl. 20. 23:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja és szerelmes vagyok belé...
2012. júl. 20. 23:59
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
14 éves vagy könyörgöm. Minek még neked barátnő? Inkább tanulj!
2012. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

LoL és az mit szóljon aki 25 éves és még nem is csókolózott?


Az tény hogy ilyenkor a fiúk már nagyban dugnak de ez szerintem nem ciki ha ennyi idősen még nem volt barátnőd.A társadalom szerint viszont ciki

2012. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 walk w1th mee ***** válasza:
100%

Ne rögtön randizni hivd,hanem csak beszélgess vele,chaten..de ne térj rá rögtön a randira..előbb csak hivdel találkozni..de csak akkor ha már jólmegy minimum chaten a beszélgetés..másképp ne..

Próbálj hülyülni vele:D DE csak szolidan.

Walkdwithme kapitány itt bevégezte munkáját..

2012. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
szerintem sem gáz, bár engem is zavar, h nekem sem volt még fiúm (13-14/L)... Ha szerelmes vagy belé akkor a lényeg, h ne vakulj meg, először is derítsd ki, h te is bejössz-e neki...és ha nem, akk menj biztosra és hagynod kell!!! ezt nagyon sokan nem bírják felfogni...attól függ most mennyire ismeritek egymást...esetleg barátok vagytok...vagy még nem is beszéltetek...
2012. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
tudomén de szerintem, nem mintha értenék ehhez de nem jó ha a fiatalok már ebben a korban elvesztik. Tinédzser vagyok ezért én is szoktam fantáziálni a dologról de arról nem tehetek. De engem nagyon zavar hogy nincsen barátnőm, azért is mert magányos is vagyok, meg mert szerintem mostmár normális lenne már kapcsolatot teremteni egy lánnyal. Ja a másik hogy tudom h nem jó ha másokra véleményére is gondolok, de azért ez már tényleg ciki, és egy csaj 1 éve (amikor 13 voltam) beszólt hogy ciki hogy nem volt még barátnőm
2012. júl. 21. 00:06
 7/17 anonim válasza:
Osztálytársadról van szó? Mert így nem sok okosat tudok mondani. Tudom, amúgy se. Kérdezd meg, mi a hobbija, milyen zenét szeret, van-e kedvenc együttese. Randizni akkor hívd el, ha már jobban összemelgedtetek. Ha sokat nevet, miközben vele vagy, az biztató jel. Elhívhatnád fagyizni, úgyis olyan meleg van.
2012. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen elég keveseknek van...

Amúgy meg elég egyértelmű...ha tetszik egy lány akkor ismerkedj meg vele, barátkozzatok össze, gondolom barátaid vannak, na pont ugyanúgy lehet egy csajjal is beszélgetni mint velük...bármiről. Ha már barátok vagytok akkor látni fogod rajta hogy érdekled-e jobban, és akkor elhívhatod randira.

2012. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

hát így félig barátok vagyunk, de nem nagyon ismerjük egymást, de én érzem h nagyon vonzódok felé, körülbelül 9 hónapja vettem észre hogy vonzódok felé.

nem tudom mit cssináljak, mivel kezdeményezzem a beszélgetést, ja és az osztálytársam

2012. júl. 21. 00:11
 10/17 A kérdező kommentje:

de még mindig a témával vagyok bajban, nem tudom mi legyen a közös téma, az imént az egyik kommentelő azt mondta beszéljek róla a zenékről és ezt sem értettem írjam meg neki hogy:

én szia

én mi a kedvenc együttesed

ő (mondjuk azt mondja) Linkin Park (csak mondtam egy együttest)

és ezután mit mondjak?

2012. júl. 21. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!