Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A tampontól elvesztem a...

A tampontól elvesztem a szüzességemet? OO"

Figyelt kérdés

szóval.. elegem van a betétböl, kényelmetlen, ha nincs rajtam feszülös nadrág akkor recseg ropog! megveszem a legdrágábbakat de azok sem jobbak...:/ és meguntam... így jött az ötlet a tamponhoz..elvesztem töle a szüzességemet? (tudom sokak szerint akkor vesztem el ha egy fiu belém teszi a micsodáját..) úgy értem.. hogy majd az első /vagy 2./ szeretkezés után vérezni fogok? oO" vagyis...olyan lesz mintha nem használtam volna tampont.? kissé érdekesen hangzik de erre vagyok kíváncsi..!


14/L



2012. júl. 22. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Hát, átszakadni átszakadhat tőle a szűzhártyád, de nem 100%

És maximum, ha majd fiúval leszel együtt, nem fog fájni az első együttlét!

2012. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
nem mert tul kicsi hozza de ezt inkább a felnőttek használjak mert ok jobban
2012. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha emiatt szakad ki a szűzhártyád, szerintem.. de szűz leszel amíg egy srác meg nem dug.. 15F
2012. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
dehogy szakad ki...ahol eddig kijött a vér, ott van egy lyuk a szűzhártyádon, ott fogod a tampont is feltenni
2012. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kultúrában a szüzesség elmúlása azt jelenti, hogy a fütyi a punciba megy. Szóval amíg fütyi nincs a puncidban, addig szűz vagy.
2012. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

oke...hat köszönöm:)

jah és 0:29-es:D te vagy a favorit..xd olyat mondtál, ami eddig eszembe se jutott:D köszike, te megnyugtattál..xd

2012. júl. 22. 00:51
 7/13 anonim válasza:
es 0:27 o volt az elso jo valaszolo
2012. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

1,5 evig tampont hasznaltam amikor meg szuz voltam utana amikor a baratommal csinaltuk eloszor (mikor elveszitettem a szuzessegem) vereztem stbstb.a szuzhartya felhold alaku hartya es amugy is rugalmas.

[link]

2012. júl. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek félhold, de valóban rugalmas, nekem el sem szakadt.

Mindazonáltal ahol és ahogy nekem elhelyezkedik, azáltal pont baromi kényelmetlen a tampon hordása.

2012. júl. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Engem úgy megdugott a tamponom, hogy négyszer elélveztem, utána alig tudtam lábra állni! Te figyelj oda, hogy védekezzetek, mert nekem esemény utáni tablettát kellett bevennem.
2012. júl. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!