Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek elveszítsem a...

Szerintetek elveszítsem a szüzességemet? Véleményeket írjatok! (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval, a közeljövőben sikerül úgy kettesbe lennem vele (20 éves fiú), hogy a zavaró tényezők 100%-osan ki legyenek iktatva.

9 hónapja ismerem és úgy 1-1,5 hónapja kezdett el foglalkoztatni úgy komolyabban ez a kérdés, hogy vele veszítsem-e el és hamarosan. Az hogy már most... amiatt egy kicsit idegeskedek. 16 éves vagyok, anyám kinyír ha terhes leszek (1. nem akarok az lenni és a barátom is tudja; 2. védekezésre gondoltunk mindketten, emiatt nem aggódok; 3. anyám úgy tartja, hogy 18 éves koromig jó lenne ha szűz maradnék).

A barátom nem erőlteti rám ezt a dolgot, megbízik bennem és én is benne, ha nézet eltéréseink voltak akkor előbb-utóbb sikerült düllőre jutnunk, egyikünk se csalta meg a másikat és nagyon egy hullámhosszon vagyunk (aha, két kocka...). Továbbá nagyon romantikusnak tartom és a lehető legjobban megbízok benne. A kapcsolatot elég érettnek találnám, ahhoz hogy megtörténjen számomra az első, talán azt találhatjátok kritikusnak, hogy csak 9 hónap... Tudom azt is, hogy nagy a korkülönbség, de hát istenem... Tehetek én róla, hogy őt szeretem? (A háttérbe nincs semmilyen kényszer vagy érdek, csak érzelmek.)

Ha további részletek hiányoznak, leírom szükség esetén.

Légy szíves, aki tud vagy úgy gondolja, hogy tud mondjon értelmes véleményt/választ!

A hülye válaszokat és kommenteket kérem hanyagolni!

Köszönöm! :)


2012. júl. 1. 01:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
18 éves korodig megne próbáld! Vagy leriban*ozlak!
2012. júl. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi döntsünk a szüzességedről? :D:D:D:D ne veszítsd el! Vonulj zárdába!....Istenem ha akarod akkor tedd meg, minek kell ilyeneket kérdezni?
2012. júl. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Ha tenyleg ugy erzed, hogy itt az ideje akkor igen. Es ha vegigolvasnad ujra, amit irtal te is rajossz, hogy itt az ideje :)
2012. júl. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Nem tudod mit hoz később az élet, szerintem ezt a lehetőséget ne engedd el, de te döntöd el a szüzességii dolgaidat, és nem a szüleid! :) ahogy érzed...
2012. júl. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
+1 az igenre. Eredményhirdetés mikor lesz?
2012. júl. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 AndreaMariann válasza:

Nyugodtan tedd meg,én is 9 hónap után feküdtem le az első barátommal,bár így visszagondolva az nem szex volt,de nem ez a lényeg.

Amit szeretnél,azt tedd!Örülök,hogy védekezni is fogtok,nem sok 16 éves fiatalt ismerek,akinek ez olyan fontos lenne.

A Szerelemhez hozzátartozik a szex is,és a szex az nagyon jó.:)

2012. júl. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

kislány vagy még és nem igazán tudod, miket írsz itt. nem az a baj h 9 hónap, hanem a 16 év! ilyen fiatalon még később megbánhatod. nem vagy ennyi évesen igazán érett, de ezt most nem érted, később fogod csak megérteni.

ez normális válasz akart lenni.

ez nem játék h 16 évesen csak úgy odaadd valakinek.

oké, szereted, de könyörgöm várj még ezzel!

2012. júl. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
+1 Igen!:)
2012. júl. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
55%
Nem értemm... Nem értemm... Komolyan. Miért kell ez a duma, hogy kislány még? 16 éves az ég szerelmére! 12-13 évesen még talán kislány, de 16 évesen? Én is 16 éves vagyok és kikérem magamnak, hogy kislány lennék. Az érvek, amiket felhozott érettségre vallanak. Épp ezért teljesen komolyan gondolja, vagyis nem játéknak tekinti a szüzességét. Úgyhogy +1 igen, hiszen szereted őt és mi kell ennél több? ^^
2012. júl. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szóló! Azért 16 évesen ne legyél már olyan marha érett!

Kérdező! Igen, feküdj le vele nyugodtan. Óvszer!

2012. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!