Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, hány éves korotokban...

Lányok, hány éves korotokban veszítettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 12:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek :)
2009. júl. 18. 07:21
 42/66 anonim ***** válasza:
47%
18 voltam, sőt el is multam ha jól emlékszek egy héttel. még mindig egyutt vagyunk. én se támogatom a 15 évesek nemi életét. és attol nem lesz vki szűz p.csa, mert megmondja a véleményét.
2009. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
100%
17 múltam, Ő lett a férjem. Igaz kicsit régen történt, lassan 30 éve:)
2009. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
66%
utolso, de jó, és kitartottatok egymas mellett? mi a titka? :)
2009. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
69%
15
2009. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
59%

"de ribancok vagyok ti 18év alatti krvák.

és nem értitek miért hagy el a barátotok."



Kedves magukat nagyon nagyra tartó, beszólogató emberek. Mi lenne, ha abbahagynátok ezt a rémesen gyerekes, szánalmas beszólogatósdit? Senkiről nem tudtok itt semmit, nem ismeritek őket, nem ismeritek az életkörülményeiket. Nem dicsekedtem soha azzal, hogy nem vagyok szűz, és nálatok tapasztaltabb, értelmesebb, engem százszor jobban ismerő emberek (szüleim, rokonaim) nem ítéltek el érte, akkor tegyétek meg nekem, és a többi embernek azt a szívességet, hogy megkíméltek minket az osztástól. Mi sem írjuk (azok, akik 18 év alatt veszítették el a szüzességüket) nektek, hogy hülye, begyepesedett szűzk*rvák vagytok, vagy egyéb kedvességet, mert az általatok bőszen leszólt csoport nem ekkora aberrált parasztokból áll, mint amekkorák ti vagytok. Ja, személy szerint engem az elmúlt 15 hónapban nem hagyott el a barátom, akármennyire megjósolta ez a kedves válaszoló, akinek az írományát bemásoltam.


Egyébként én meg gratulálok nektek, hogy ilyen szépen, helyesen tudtok fogalmazni, és jó a helyesírásotok. Én legalább művelt, tanult vagyok, nem piszkálok másokat ok nélkül. De nektek egyértelműen ez a szórakozásotok.


Azoknak a felnőttebb embereknek pedig megköszönhetem a normális 18 év alatti társaság nevében, akik kultúráltan el tudják mondani a véleményüket, akár azt is, ami negatív.



A kérdésre válaszolva: 15 évesen adtam oda a barátomnak, most 17 éves vagyok.

2009. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
31%
Még mielőtt valamelyik okostojás a beszólogatók közül elindítaná a lavinát, kiemelném (nem szószerint) azt a mondatomat, ami tartalmazza a szűzk*rva kifejezést. Annak, aki nem értené azt a sort: én sosem mondanék ilyet más emberre, főleg nem egy felnőttre, azért hoztam fel ezt a példát, hogy lássátok, hogy nagyjából milyen szinten vagytok, ugyanis pont ilyen jellegű beszólásokat osztogattok.
2009. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
64%
16
2009. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%
11.50-esnek. Először is nagy szerencse kell, hogy az ember tényleg a nagy Ő-t találja meg. Egyenrangú feleknek kell lenni, ezt még az együttjárás időszakában érdemes kialakítani, illetve még akkor meg kell beszélni, hogy ki hogyan képzeli el, mi a jó és mi a rossz tulajdonsága. Egy férfi legyen férfi, egy nő pedig maradjon nő és ezt ne felejtsék el a házasságkötés után sem. A családot általában a nő tartja össze, de persze ezért a férjnek is tenni kell. Nálunk szokás az, hogy hétvégi ebéd után, vagy hétköznapi vacsora után nem rohanunk leszedni az asztalt és mosogatni, akármilyen fáradtak vagyunk, hanem hagyunk mindent úgy ahogy van és beszélgetünk. Mindenki elmondja milyen napja volt, mi történt vele, minek örül, mi nyomasztja. Mindent meg kell beszélni, soha nem szabad haraggal lefeküdni. Nagyon fontos, hogy a hibáival szeressük a párunkat, mert a hibái akkor is megvoltak, amikor hozzámentünk. A szerelem idővel szeretetté szelidül, de a lángot nem szabad hagyni kialudni. Bár voltak, vannak anyagi nehézségeink, de a vidámság és a szeretet átsegít bennünket ezeken. Sokszor elég az, ha a párom csak úgy hoz egy szál virágot, ha mond egy-két kedves szót, vagy a spontán ölelések. Én is meglepem egy illatos fürdővel, egy pohár finom borral, bármilyen kis törődés sokat jelent, figyelek, hogy otthon se legyek slampos, hajcsavarókkal és kinyúlott macinadrágban még soha nem látott. Pedig dolgozom és gyerekeink is vannak. Muszáj hogy a gyerekek mellett is legyen egy-két olyan nap, ami csak kettőnkről szól. Ha nincs pénz elmenni valahova, akkor séta a Margitszigeten kézenfogva, vagy otthon egész nap az ágyban. Nagyon kell szeretni és ezt éreztetni is kell a másikkal, azt hogy fontos számunkra:)
2009. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
70%
14 :S
2009. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!