Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, hány éves korotokban...

Lányok, hány éves korotokban veszítettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 12:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

Húha nagymama vagy már!:) és hány unokád van? Nagyon jó ha vannak szép emlékeink, és később nagymama korban vissza tudunk gondolni rá:)

Néha jó nosztalgiázni.

2009. júl. 22. 09:10
 62/66 anonim válasza:
az a 13:01-es csaj cigány?O_o vagy csak egy utca lány
2009. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
Nem,nem vagyok még azért nagymama,a nagyobbik fiam 20 éves lesz januárban,a kisebbik 16, így nagyjából képben vagyok,hogy hogy mennek ma a dolgok! Hát,igen: én márcsak laza kiscsaj voltam,de azért mindig úgy alakítottam a dolgaimat,hogy legyen ideje és módja a fiúknak körberajongania engem.Nekem az is furcs,ahogy ma egyes lányok szinte kitartatják magukat az egyébként még tanuló,tehát nem kereső fiúbarátjukkal,sőt,inkább csak szeretőjükkel...Hát az meg,amilyen vehemenciával rávetik egyes lányok magukat a fiúkra?!...
2009. júl. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim válasza:
0%
en 13 evesen
2009. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
16 és még mindig együtt vagyunk a barátommal.most 20 éves vagyok ;)
2009. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:

Nem tartom magam a k*rvának és a párom sem tartott soha annak, amikor is 16 évesen lefeküdtünk egymással. Mindkettőnknek az volt az első és életre szóló szép emlék marad! :)

Jah, és több, mint 2 évig voltunk együtt.

2011. jan. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!