Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy csaj mikor vesziti el a...

Egy csaj mikor vesziti el a szuzesseget? Hany eves korban?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 21:56
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%
Akkor veszíted el amikor te akarod, csak az a lényeg h szeresd a párod. Tartós kapcsolatban legyél , ne add oda bárkinek. Amúgy is minél jobban váratod a partnered annál jobban szeretni és megbecsülni fog.
2012. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
teatyaúristen
2012. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Szerintem is egyénfüggő, de még az egy nagy baromság, hogy várj az igazira. Honnan tudod hogy ő az igazi? Szeretitek egymást, elvesz, elváltok egy kis apróság miatt. Meg a kis csitrik azért veszítik el 14 évesen mert tényleg nagyzolni akarnak de ezt otthon is tanulhatja. Nem? Az anya elengedi mindenhova, mehet bulizni, a tanulással nem foglalkoznak, elengedi összevissza b*atni magát, mert a barátnőjétől ezt látja, vagy a többi lánytól. Anyukáknak és az apukáknak le kellene ülni a gyerekkel tanulni,beszélgetni, és a számítógépet, telefont tanulmányi átlaghoz viszonyítva kaphatna!! Én így kaptam, mindig is jó tanuló voltam, de nem azért mert nekem kellett valami, hanem mert elmondták nekem, hogy ők nem lesznek mindig velem, tanulnom kell, hogy meg tudjak élni!!!!Meg megkérdezni, hogy mi volt a suliban, és minél hamarabb értesíteni őt ezekről, hogy ha valaki valamit megcsinál neki attól még nem kellene azért mert "menő" lesz, később nem attól lesznek menők, hogy ki hamarabb veszítette el, hanem kinek milyen állása családja van! Szóval a gyerekekkel igenis el kell beszélgetni. Még nincs gyermekem, de az biztos, ha nem fog tanulni, nem fog semmit kapni, vagyis ilyen különlegességet* úgymond. Nem lesz Iphone-ja lehet még telefonja sem ha így viselkedik majd. De ez a NEVELÉSEN múlik!!!!!MERT HA EGY GYEREK MEG VAN NEVELVE ÉS FOGLALKOZVA VAN VELE, AKKOR NEM CSINÁL ILYENEKET! (szerintem)
2012. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ma már azt mondják a legtöbben, hogy 16-17 évesen "öreg" vagy elveszteni a szüzességed. Szerintem hülyeség, mindenki akkor veszítse el szerintem, amikor érzi, hogy itt az ideje, ő felkészült rá. Vannak 14 éves érett lányok is, és 20 éves éretlenek, sok függ az embertől. Bár ma már nagyon sokan elég fiatalon elvesztik ilyen "egyéjszakás kalandokon", amit egyáltalán nem tartok helyesnek.

Nekem pl. akár ciki, akár nem, 16 évesen lett először barátom, mert a korábbi "jelöltekkel" nem akartam összejönni, mert biztos voltam benne, hogy nem fog működni, és egy futó kapcsolatra nem állok össze senkivel csak azért, hogy legyen valakim. A 17. szülinapom előtt két hónappal vesztettem el a szüzességem, és azóta is vele vagyok együtt.

2012. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Ha KUVA akkor sztem már 12-13 évesen.. ha normálissan nevelték akk sztem 16-18...
2012. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Ez nem kor kérdés hanem nemi érettség függvénye és nemi aktus következménye.
2012. aug. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

én nekem van 1 munkatársam aki 39 éves és nem hogy csak szűz ..de még barátnője se volt. kérdeztem tőle mért nem fog magának 1 jó csajt.azt mondta őt nem erdeklik a csajok..(EPIC)

ám ..elég hülye kérdesed van de annyit mondhatok hogy a mai világban minnél hamarab veszitik el a csajok a szüzességüket ,15töl kb, de van akit megerőszakolnak és már nem szüz kis kora óta..ez függ sokmindentől..de már mint mondtam a mai csajszik már minnél hamarab elveszitik a szüzességüket és ami gáz..hogy minnél töb pasit akarnak és nehéz találni 1 aravalót.nekem van 1 párom, mind2en szüzek voltunk ,de igy az igazi és a legszeb hogy szeretjük 1mást. Tanultság:Ne feküdjetek le csak az IGAZIVAL!

2012. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!