Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Biztosan jól fogom csinálni?...

Biztosan jól fogom csinálni? Hogy csináljuk, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Lassan 19 leszek és most fogok először lefeküdni a barátommal. Nekem ez lesz az első alkalom és nagyon félek tőle. Tudom, hogy kismillió ilyen kérdés van, de szeretném, ha leírnátok nekem, hogy mivel tudnám a félelmem csökkenteni, meg, hogy mit csináljak, hogy a barátom is kellő képpen élvezze. Fogamzásgátlóról gondoskodtam és többször ujjazott is már, de még nem hatolt belém, ezért is tartok tőle!

Köszönöm előre is!



2012. júl. 27. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan jól fogod csinálni, no para! Ha frusztrált vagy igyatok egy pohár bort, attól ellazulsz, és kommunikáljatok.
2012. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hagyd hogy ö irányitson. aztán majd belejössz a többedik alaklom után.
2012. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem add önmagad! Ezt nem lehet "tökéletes szabályok szerint" végezni! Úgy csináld ahogy neked jól esik! Némelyik lánynak fáj a szüzesség elvesztés, de van aki meg sem érzi! (találkoztam mind a kettővel már).


Ha fáj, szólj a barátodnak hogy lassabban, finomabban csinálja, NE FÉLJ megmondani szex közben sem a "hogyant"...

Jönni fog magától, nem lehet elrontani!


Ha többször ujjazott meg, lehet nem fog annyira fájni már ha behatol!

2012. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kezdeményezz Te, először Neked kell irányítanod. Csókold szenvedélyesen és szép lassan a kezeddel kezdj el lefelé haladni a nadrágjához. Simogasd neki a lába között és ha már érzed, hogy kemény, egy kicsit simogasd még tovább. Egy idő után térdelj le elé és bújtasd oda az arcod, simogasd vele gatyán keresztül a péniszét. Majd húzd le a nadrágját. Mondjad, hogy alig várod, hogy a szádba vehesd. Puszilgasd először, aztán nyalogasd és vedd a szádba. Szopogasd addig amíg a szádba nem élvez és nyeld le az összes spermáját. Közben levetkőzhetsz, hogy lássa a melleid. Ezután meséld el, hogy milyen jó volt és vetkőzz bugyira, húzd magadra misszionárius pózban. Mondjad neki, hogy kényeztessen orálisan és az ujjaival és ha már eléggé nedves vagy, vezesse beléd magát. Mivel először kielégítetted, nem is akárhogy, később már könnyebben féken tudja tartani magát és jobban figyel rád is. Miután elélvezett és látta, hogy mindent beleadtál, miközben orális szexben részesít, újra megjön a kedve a folytatáshoz és már tovább is fogja bírni. A misszionárius pózt javaslom. Ha megtörtént a dolog, kedvetekre kísérletezzetek tovább pózokkal, orállal vagy esetleg később anállal. Legyél romantikus, gyúgyts gyertyákat, rakj be valami zenét (Massive Attack, Bonobo) és legyél laza, legyél szexi ruhában
2012. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Légy elég nedves lent.
2012. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!