Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz srácok, cikiztek már a...

Szűz srácok, cikiztek már a szüzességetek miatt?

Figyelt kérdés
Hogyan vesztenétek el,ha választhatnátok?Barátnővel,idegennel,akar prostituálttal?Kort is ,légyszives.

2012. júl. 27. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sose cikiztek, és természetesen ha lehet barátnővel. Mondjuk egy-egy "idegen" lánnyal is szívesen, de azért előtte kicsit szeretném megismerni, csak úgy nagyjából, amennyire akár egy bulin is lehet. Onnantól már simán :D


18/f

2012. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Még egyet kihagytam, orális szexben,vagy más fajta intim dologban volt részetek?
2012. júl. 27. 23:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
tekintve,hogy nagyon fiatalon veszítettem el,nem is foglalkoztam vele,hogy ki szűz,és ki nem,ajánlom ezt a nézőpontot mindenkinek.
2012. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem is kérdezték soha.

Barátnővel veszíteném el ez egyértelmű.

21f

2012. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

igen, cikiztek.

nem érdekel kivel, csak jól nézzen ki :D

2012. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 LeftBehind ***** válasza:
100%

Még ma is sokat szivatnak miatta.Jó lenne barátnővel,de egyre jobban húzok a prosti felé.

18/F

2012. júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom tanácsolni minden kedves sorstársamnak, hogy akinek már több évi próbálkozás után sem megy a csajozás, annak bizony érdemes elmennie egy lakásos lányhoz.


Engem a saját osztálytársnőim az orrom előtt beszéltek, kinevettek, hogy tuti nem volt még barátnőm és szűz vagyok, súgdolóztak, de mégis olyan pofátlanul tették, hogy kihallottam.


Én úgy döntöttem nem várok a 22-dik születésnapomig, elmentem előszülinapi ajándékként vettem magamnak egy lányt egy órára. Csodálatos volt, bár nem tudtam elélvezni a gumiban valamiért.


De nem érdekelt, mert végre egy hatalmas teherrel kevesbb volt rajtam és felpörgetett az élmény olyannyira, hogy kb két hétig a haveroknak meséltem milyen jó volt meg úgy éreztem mintha a mennyországban lennék, egy álom vált valóra, amit azóta is köszönök annak a kedves, segítőkész lánynak, akivel elvesztettem.


Azóta sem jött össze semmi szex, csak smárolások, de nem adom fel, nem kívánok több prostihoz menni egyelőre, inkább tovább próbálkozom ismerkedem lányokkal, bár nehéz olyat találni, akivel kölcsönös a testi vonzalom. Nálam már itt bukik általában a dolog.


Bár én lejjebb adtam az igényeimet, de az átlagos és csúnyácska lányok nem akarják én úgy tapasztalom. Nagyon fontos a lányoknál a fiúk külseje.


Fontos, hogy magas, izmos legyél és jóképű. Én egyik sem vagyok, talán a jóképű, ha a babapofit odavesszük.

2012. júl. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

csak a 2 legjobb barátom tud ilyen mélyen a magánéletemről, nem cikiztek még soha.. Miért kéne ezért cikizni valakit? Lehet csak én látom így, de én azzal szeretném elveszíteni, akit igazán szeretek..

17F

2012. júl. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. júl. 28. 13:04
 10/17 anonim ***** válasza:
én még most is az vagyok és nem zavar volt hogy cikiztek röhögtek rajta meg direkt felemlegették de én velük röhögtem és nem érdekelt! Tök mind1 hogy veszíted el nincs már ebben a világban értéke csak bizonyos vallásoknál.De barátnőnél jobb azért! 21/F
2012. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!