Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz srácok, cikiztek már a...

Szűz srácok, cikiztek már a szüzességetek miatt?

Figyelt kérdés
Hogyan vesztenétek el,ha választhatnátok?Barátnővel,idegennel,akar prostituálttal?Kort is ,légyszives.

2012. júl. 27. 22:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Most 23 vagyok, 20 évesen vesztetem el a szüzességem. Azok a srácok, akik már 16-17 évesen csajoztak és lenéztek, most mind boldogtalanok, meg bénáznak, én meg voltam azóta boldog hosszú kapcsolatban, meg volt már egyéjszakásom a balatonparti strandon is. Szard le őket.
2012. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, csak kíváncsiságból érdekelt:)
2012. júl. 30. 15:41
 13/17 anonim ***** válasza:

Engem soha. Valamelyest mindíg kivívtam magamnak a tiszteletet. Mondjuk nem vagyok egy nyeszlet legény, valószinűleg többségében ki sem néznék belőlem. (Nem mitha jóképű lennék, de akkor is.)

Én soha nem hazudtam, hogy nem vagyok szűz. Ha valaki kérdezett a nőügyeimről, megmondtam az igazat. De csak úgy témát nem nyitok ezzel mert szégyellem.


Ha választhatnék az általad felsoroltak közül, a barátnőre szavaznék. Idegennel esélyem sincs, parostihoz meg nincs gusztusom. Még.

De ha valaha dugni akarok, esélyesebb lesz a prosti.



22F

2012. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 LeftBehind ***** válasza:
Lány vagy? Megkérdezhetem,hogy jutott eszedbe a kérdés? Nem rosszból,csak nem tudom elképzelni a gondolatmenetet ami ide vezetett.Hacsak nem unatkoztál XD
2012. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Csak unatkoztam:))
2012. júl. 31. 10:38
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szűz vagyok de ha valaki megkérdezi haverok közül persze hogy azt mondom h nem de ha barátnőm kérdezne őszinte lennék vele :D 16/F
2012. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
23/F vagyok és szűz. Ha elveszteném prostival, az olyan, mintha csalnék egy videojátékban. Magasról lesz*rom, hogy mások nem így gondolkodnak, inkább kerülőúton jutok el a célomhoz, azaz inkább olyannal veszítem el aki nagyon is tetszik nekem a legtöbb szempontból.
2012. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!