Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki cikinek tituálja azokat,...

Aki cikinek tituálja azokat, akik szüzek, elmagyarázná mégis mért 'ciki' a szüzesség?

Figyelt kérdés
Annyian vagdalóznak itt, hogy a szűz ember mekkora egy szerencsétlenség. Biztos ronda, elmebeteg, stb. Aki így ítélkezik másokról, az mért teszi? Mondjátok már el :)

2012. júl. 28. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Én egyedül csak azt a részét tartom annak hogy valaki szűz, mert nem olyan helyes/szép de állandóan valami bomba pasira/nőre vágyik aztán les ki a fejéből hogy 25 évesen is szűz.
2012. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Én csak azokat, akik ide jönnek megkérdezni...

(Pl "20 éves vagyok, és szűz. Gáz?" Na ezektől már rosszul vagyok... Ha valamiért annak érzi, akkor az, ezt nem a válaszolók döntik el, hanem ők maguk belül.

Nem maga a szüzesség ciki. Hanem a kísérő szövegek "Mert nem fekszem le csak úgy, szerelem nélkül senkivel" "Legalább nem fogok kiégni" "Legalább nem vagyok qrva"

Én nem ítélek el senkit. De ezek ítélkeznek mások felett, a fenti szövegek meg mind önámítás... Nem nézem le. De ne akarja már tudni... Én 14,5 évesen elvesztettem. Szerelemből. Nem égtem ki. Nem vagyok qrva. Nem tudom, mitől érnék kevesebbet egy huszonéves szűznél...)

24L

2012. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó előtti vagyok.

Van valami abban, amit az utolsó mond, meg a válogatós dologban is...

Bevillant egy-két ilyen eset (netes ismeretségek társkeresőről)


1. Srác 25 volt asszem. Külsőre teljesen rendben, helyes arc, átlagos kinézet. Szóba kerültek ezek a dolgok, megtudtam, hogy még csók sem volt... Engem nem zavart volna, de nem találkoztunk végül, barátnőm viszont randizott vele. Elmondása alapján egy beképzelt egyetemista, mindenkit lenéz, aki nem végzett egyetemet, a stílusa lekezelő, okoskodó, és nem bírja elviselni, hogy ne legyen igaza. Na ezek alapján nem kérnék belőle...


2. Ő 21 volt akkor. Külsőre nekem nagyon bejött (Tudtam, hogy szűz, csak csodálkoztam rajta kicsit). Találkozunk. Kb 5-10 perc jelentéktelen, akadozó beszélgetés után leráz, valami hülye.indokkal, hogy dolga van. Gondoltam, megint egy gerinctelen bunkó, aki nem képes megmondani nyíltan, hogy nem vagyok az esete, inkább hülyére vesz... Pár napra rá felhív telefonon, mint a lassított felvétel, nincs-e kedvem meginni vele valamit, hogy feloldódjunk, ellegyünk, stb...



Most komolyan, az ilyenekkel mit lehet kezdeni?

Nem a szüzesség ténye a ciki általában. Hanem annak oka...

2012. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Nem a szüzesség ténye a ciki általában. Hanem annak oka..."


Ezzel egyetértek... azokat nem tudom ésszel felérni, akik magáért a szüzesség tényéért nézik le a másikat, anélkül hogy egyáltalán ismernék.


#5

Azt mondod, te nem ítélkezel, pedig pontosan azt teszed.

2012. júl. 29. 00:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért lettek törölve a válaszok?...
2012. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem értitek emberek!!!

PL: 20 éves szűz fiú, szekáljuk 1mást csak poénból, és eljutunk a csipkelődő anyázáshoz. Azt mondja hogy megbasztam anyád. Most őszintén, ez nem vicces ? xD hogy tud ilyen oltással próbálkozni egy szűz ??? És erre természetesen a reakciód, az hogy kifikázod, azt hogy szűz. Vagy azt mondja milyen retek barátnőd van. És akkor persze hogy az ugrik be, hogy bameg ez életében nem látott puncit, miről beszél? Ő akar kioktatni engem?

Megkapja a napi oltás adagot a szüzességgel kapcsolatban, aztán feljön sírni gyakorikerdesek.hu-ra. Ennyit erről a témáról!

2012. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező, el kell, hogy szomorítsalak, de pont az a fajta vagy, aki feltesz egy kérdést, de ha nem azt a választ kapja, akkor jön a lepontozás, meg a sértődés.

Saját vélemény:

Azt pl igenis cikinek tartom, hogy valaki elmúlt 20, el van szállva magával, ilyen-olyan kikötéseket, feltételeket szab (nagyon nagy elvárásai vannak), és 20onévesen nem tud felmutatni 1 kapcsolatot sem.

Cikinek tartom, ha valaki elmúlt 20, és fényezi az egóját, ő mekkora nagy szám, mert szűz, a többiek meg mind csak erkölcstelen hulladékok, mert dugnak jobbra-balra (csak ez a 2 véglet van? Olyan nem lehetséges, hogy a másik vele egyidősnek már többéves komoly kapcsolata van, amihez hozzátartozik a szex?... Nehogymár ő nézze le azt, aki normálisan, a korának megfelelően éli az életét...)

Aki nagyon nem néz ki jól, vagy nagyon gátlásos, arra nem mondom, hogy ciki, csak sajnálatra méltó.

Akinek voltak rövid, komolytalan kapcsolatai, amik idő előtt véget értek... Nem ciki, csak fura.

Vallási okok: Külön téma. Nem ciki. Csak én ilyenekkel nem foglalkozom barátként sem, mert nagyon különböznek a nézeteink...


És amit az ilyen kérdések írói hallani szeretnének:

Jaj, dehogyis ciki... Inkább az a ciki, aki azt mondja, hogy ciki, meg aki tizenévesen már nem szűz.

Dicsőség, büszkeség, érték, te egy nagyon értékes ember vagy, hogy idáig meg tudtad őrizni. Mindjárt csönget az igazi a semmiből, akivel halálotokig együtt lesztek, és ha már 1 éve együtt lesztek, akkor jöhet a szex, neked felejthetetlen élmény lesz, mert kivártad a tökéletest...

(Olyan életszerű, nem?)

2012. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te megkérdezted én válaszoltam, de látom nem tetszett és kitöröltetted! Akkor meg mi a francnak kérdezted meg!? HA önigazolást keresel akkor meg miért nem azzal kezded?!
2012. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem töröltettem ki semmit és le sem pontoztam senkit.
2012. júl. 30. 12:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor jöttek az aggszüzek, és intézkedtek...
2012. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!