Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akik még nem veszítették el a...

Akik még nem veszítették el a szüzességüket! Hogyan képzelitek el, hogyan készültök rá?

Figyelt kérdés
Normális válaszolat légyszíves, kort, nemet is:)

2012. júl. 28. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Már sehogy.


51/Józsi

2012. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én kb egy hónapja nem vagyok az, de izgalommal készültem. nagyon féltem viszont a barátom mindig megkérdezte, hogy mi jó, meg mi kellemetlen. fokozatosan haladtunk. először csak simogatott, ujjazott és egyszer megtörtént. ez kb 1 év volt, mármint a fokozatos dolog. szerintem erre nem igazán tudsz készülni, majd lesz valahogy, a lényeg az, hogy ne érezd túl korainak!!

18L

2012. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia! Szerintem erre nem lehet felkészülni. Majd jön egyszer valaki az életben, akinek szívesen odaadnád, a dolgoknak folyniuk kell a saját medrükben. (Persze itt meg kell jegyeznem, hogy védekezésre mindig készülni kell, mert egy jó kis légyottról könnyen át lehet sajna kerülni a nemibeteg gondozóba vagy a szülészetre XD) Sok embert ismerek, akik rohadtul bekészültek vagy nagyon hajszolták, mert nyűgnek érezték a szüzességüket, aztán nem lett olyan, mint amilyennek elképzelték. Nem mindig szerencsés így felkészülni. Meg kell beszélni mindenképp, de a naptárba semmiképp sem írnám be, hogy na most ekkor meg akkor meg kell történnie, mert az nagyon illúzió romboló.

19/L

2012. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

14/kislány


Én megnézem a Dragonball összes részét, szerintem segíteni fog.

2012. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kèszülök rá sehogy.
2012. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem ezt nem lehet előre elképzelni, mert úgyse úgy lesz... én bízom a barátomban, és remélem, minden rendben lesz

17/L

2012. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy erre készülni kell.
2012. júl. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!