Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan nagy dolog a...

Miért olyan nagy dolog a szüzesség elveszítése?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja,hogy a szüzesség egy kincs.

De miért?


Semmi nem változik meg tőle!!19 éves vagyok, kb. fél éve veszítettem el a szüzességemet, de nem lettem ettől más ember.Semmilyen hatása nem volt az életemre!!

Persze jó a szex meg minden, de az hogy valaki szűz vagy sem, az egy teljesen közömbös dolog, nem változtat semmit sem az életén, a jellemén.

Az meg pláne hülyeség, hogy egy szűz ember értékesebb egy nem szűznél.Nem ez alapján kell megítélni valakit, hanem a személyisége alapján.És a szüzesség nincs hatással a személyiségre, esetleg csak akkor, ha ez frusztrálja az illetőt.

Szóval miért kell ekkora jelentőséget tulajdonítani a szüzességnek?



2012. júl. 29. 13:25
1 2
 1/15 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem nagy dolog

18/f

2012. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 AvernusTriad ***** válasza:
90%
Nem a szüzesség van hatással a személyiségre, hanem fordítva. Ha a lány nem egy r!banc, nem veszíti el 14 évesen. Aki 17-19 évesen veszti el, valószínűleg éretten gondolkodik, és nem rohan bele minden hülyeségbe.
2012. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Az életkornak van nagy jelentősége. Aki 13-14 évesen elveszíti, általában később rájön, hogy még nem kellett volna. Annyi idősen viszont nem így gondolja.
2012. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Én is 15 éves korom körül voltam először fiúval és mégis teljesen normális vagyok. Amugy igazad van kedves kérdező szerintem sincs nagy jelentősége a szűzességnek. De szerintem sokan arra gondolnak, hogy nem mindegy kivel veszíted el, hogy ne meggondolatlanságból meg részegen stb.
2012. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az szerintem főleg intelligencia kérdése...Egy normális ember nem 13 évesen, részegen, buliban veszíti el.
2012. júl. 29. 13:33
 6/15 anonim válasza:
78%

Szűz = érintetlen


Régen kincs volt, ma már nem vagyok biztos benn, hogy az lenne.

Régen ugye vártak az együttléttel a házasságig, majd elhálták a frigyet...olyanról is hallottunk ugye, hogy egyes helyeken közszemlére tették a véres lepedőt.

Aki meg nem tudott vért produkálni, az eláshatta magát, mivel meg lett bélyegezve...ezért voltak akik trükköztek (akik már nem voltak szűzek), pl. az ujjukat vágták meg és kenték össze a lepedőt, csak hogy ne essen csorba a becsületükön...


Ma már persze nincsen ekkora jelentősége, bár még van olyan épeszű ember, aki kincsnek tartja...hiszen a lány előtte senkivel sem volt és ő veheti el a szüzességét...más meg úgy tekint erre, mint valami gusztustalan feladatra...mert hogy ő nem lesz "konzervnyitó"

2012. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6-os


Az oké, hogy érintetlen, de akkor mi értelme?Egy szűz ember nem biztos, hogy jobb egy nem szűznél.Abszolút nem ettől lesz valaki értékes.

2012. júl. 29. 13:37
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem az a lényeg, hogy hány évesen veszíted el, hanem hogy hogyan. Én 15 évesen adtam oda magam az elsőnek és sokan ennél már fel is háborodnának, de mi utána két évig együtt voltunk, komoly kapcsolat volt. Nem mindegy, hogy egy éjszakás vagy komoly a dolog, szerintem! Attól, hogy valaki fiatalon elveszíti az érintetlenségét, még nem feltétlenül lesz belőle ribi.


31/N

2012. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem a szüzesség elveszítése a nagy dolog, hanem hogy először fekszel le a Szerelmeddel. Nem gondolom, hogy azért, mert szűz vagy fél-1 évig kell járnod valakivel, mert "jaj, én még szűz vagyok". Amikor én lefeküdtem először a barátommal, nem a szüzességem adtam neki, hanem a testem.

És szerintem ha ez a kapcsolatom megszakadna, és én új emberbe lennék szerelmes, ugyanolyan fontos dolog lenne az első szex vele, mint amikor még szűz voltam. Nem a szűzhártyám átszakadása a lényeg, hanem hogy odaadom MAGAM, az egész lényem neki.

Tehát 16-17 éves kor felett én sem értem ezt a nagy "várjunk még mert szűz vagyok" dolgot. Várni kell, amíg nem bízol meg a párodban eléggé. De akkor is várni kell a megfelelő bizalomig az első szexszel, ha már nem vagy szűz.

2012. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, 18L:)
2012. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!