Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ismertek olyan embereket akik...

Ismertek olyan embereket akik 19 évesek elmúltak és még szüzek illetve nem is smároltak vagy jártak még senkivel?

Figyelt kérdés
19/L tudom hogy szánalmas...
2012. júl. 29. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen
2012. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1 hónapja volt az első csókom a barátommal de nem érzem h bármiről is lemaradtam volna emrt eddig vártam.

20/L

2012. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miért lenne szánalmas? Ha mások esetleg cikiznek miatta azzal nem szabad foglalkozni!

Egyébként ismerek ilyet, nem is kell messzire (sőt, sehova) mennem, személyem is ilyen.

22/f

2012. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Ilyen voltam én is. Nem kezdek el neten ismerkedni még mindig egy nagy 0 lenne a szerelmi életem, igaz, hogy így sem sokkal jobb. :D


21/N

2012. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen embert, én magam vagyok az :). Én is majdnem ebben a helyzetben vagyok, azzal a különbséggel, hogy 18 éves múltam. Nekem sem volt még senkim, sőt, még nem is jártam senkivel. Én azonban ezt nem tartom szánalmasnak, nehogymár' mások mondják meg nekem, hogy mi a jó. Ha lenne kedved, beszélgethetnénk egy kicsit.


18/F

2012. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A feleségemnek 20 évesen volt először pasija, azóta is vidáman elvan, jókat szexelünk és boldogok vagyunk. Utólag mindent bepótolsz, talán meg is bántad volna, ha korábban kezdted volna. 38F
2012. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Én mondjuk fiatalabb vagyok, de nekem sem volt még barátom.

És szerintem attól nem vagyunk rosszabbak, hogy még nem találtuk meg a megfelelőt, vagy nem adtuk magunkat oda egy jöttmentnek..:)

2012. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20 éves lesz ősszel, és egy kapcsolatnak nem mondható dolgon vagyok még csak túl, ahol még csók sem volt, mert mire lett volna, addigra szakítottunk. azóta sincs semmi. pedig hiába az önbizalom, nem járok olyan helyekre, ahol ismerkedni tudnék. lassan kezdem azt hinni, h sose találok egy olyan személyt, akibe beleszerethetek és viszont így lesz. pedig nekem nem kell sok pasi, elég lenne egy is, akivel leélhetem az életem.
2012. júl. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
itt jön forever alone guy! :D én még csak nem is öleltem az életben, 18/f
2012. júl. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Igen ismerek. Ma vagyok 20 éves, és még nem volt barátnőm.

Nem az én hibámból, egyszerűen nem érdeklem őket. Nagyon rossz ebbe belegondolni, 20 éves lettemre, mikor velem nincs baj, sportolok, tanulok de ez kevés nekik :DD majd 10 év múlva jobban fogok nekik kelleni :)


20 F

2012. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!