Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ismertek olyan embereket akik...

Ismertek olyan embereket akik 19 évesek elmúltak és még szüzek illetve nem is smároltak vagy jártak még senkivel?

Figyelt kérdés
19/L tudom hogy szánalmas...
2012. júl. 29. 22:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. De nem kell úgy gondolni rá hogy "szánalmas", én pl. nem egy ribancnak tartogatom magam. 19/F
2012. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jelen! Sőt, egyik barátnőm is ilyen, mindketten 21 évesek vagyunk. Hogy szánalmas-e? Szerintem nem. Hogy más szánalmasnak gondol-e? Nem érdekel.


Talán azért van ez így, mert mindketten komoly párkapcsolatra vágyunk (barátnőm anyukája élete első és egyben utolsó férfiéhez ment feleségül - ez csak úgy eszembe jutott :). És személy szerint inkább tartok ennyi idősen itt, minthogy 'fiatalabban' beadtam volna csak azért a derekamat, hogy megfeleljek egy elvtelen társadalom elvárásainak.


Jobban érzem így magamat, mert tudom, ha belementem volna igazi érzelmek nélküli kapcsolatba, azzal nem lennék most boldogabb, maximum elmondhatnám, hogy na, már nem vagyok szűz. Csakhogy én nem erre vágyom. A testi kielégülés nem minden...


Van egy elvem és értékrendem, eszerint élek. Ássa el magát, aki ezt tartja szánalmasnak.


Egyéként, aki tud angolul, annak ajánlanám ezt az idézetet:

"Stand for something or you'll fall for anything."

Ennyi. :)

2012. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igaz csak mostanában mindenki ilyen 13 évesen...és ez elég megrettentő.
2012. júl. 30. 23:26
 14/17 anonim ***** válasza:

Az miért jobb, hogy valaki már 13 évesen az egész településen végigment (vagy az egész település végigment rajta)? Az pedig sose zavarjon, hogy mások mit gondolnak, az a lényeg, hogy Te érezd jól magad! Hidd el, semmiről sem maradtál le még, sőt, a szép és jó dolgok csak ezután fognak jönni.


Én itt vagyok 18 évesen, még egy ölelésben sem volt részem, mégis jól megvagyok így is. Azonban a vágy bennem is megvan, hogy megtapasztaljam, milyen érzés ölelni, csókolni, szívből szeretni. Leginkább azonban az bánt, hogy nincs jó énekhangom (szintetizátoron zenélek) és nem tudok táncolni :).


#5

2012. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nagyon nagy kommnent :D Egyébként engem egyáltalán nem zavar csak néha úgy érzem azért mégis gáz...de ezek után nem fogom köszi mindenkinek :D
2012. júl. 31. 00:07
 16/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Találtam egy ideillő képet. Nem hiszem, hogy a képen látható helyzet sokkal jobb lenne.


[link]

2012. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ami a képen van... na az a szánalmas! :D
2012. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!