Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves szűz lánynak van...

25 éves szűz lánynak van esélye egy orvossal?

Figyelt kérdés
25 éves szűz lány vagyok, eddig valahogy nem igazán vonzott a szex, de megismertem egy férfit, aki mellesleg az orvosom, belgyógyász, 17 év van köztünk és nős, nem tudom, hogy van-e gyereke. Több alkalommal találkoztam vele az elmúlt időben a rendelőben és már csak rá tudok gondolni, éjjel-nappal ő jár a fejemben, óriási nemi vágyat érzek, egy hete ujjazom magam (előtte még sosem, csak csókolóztam), nagyon szenvedek, úgy érzem, hogy vele akarom az első együttlétet eltölteni. Komoly kapcsolatot nem szeretnék, sem tönkretenni a házasságát, de nagyon kívánom testileg, mellette biztonságban érezném magam első alkalommal. De mégis hogy adjam a tudtára? Elveszíteni, mint orvost sem szeretném. Más férfinál nem érzek ilyen vágyat.

2012. aug. 6. 20:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
menj apácának, ne tedd tönkre más családi életét!
2012. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Mókusgyilkos ***** válasza:
82%
hát öcsém fogj 1 pasit aztán gondolj közben a dokira most istenem de ne kefélj nős emberekkel. a hülyeség az sem mentesít h 25 éves szűz csaj vagy mert attól még agyad van v is kéne lennie. jah am nem semmi esélyed nincs nála.
2012. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Mókusgyilkos ***** válasza:
54%
alól*
2012. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%
szűzkur.va beng beng beeeennnggg!
2012. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
66%
Nagyon remélem, hogy nem, illetve szerintem nem. Ilyen gondolkodásmóddal még egy utcaseprőnek sem kellenél, nemhogy egy olyan embernek aki a társadalmi ranglétra legtetején áll. Ja, és gonosz r*banc vagy, amiért egyáltalán megfordult a fejedben, hogy nős emberrel kezdj ki.
2012. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
40 évesen is szűz maradsz!
2012. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy elég szar helyzet. Valószínűleg a doki egyből visszautasítanak, kivétel, ha egy gyökér, akinek nincs lelkiismerete. Ha bepróbálkozol nála, tuti, hogy elveszíted, mint orvost. Amúgy a jó orvosok annyira közvetlenek, segítőkészek és kedvesek tudnak lenni, hogy nem csodálom, hogy rágerjedtél. Nem hibáztatlak érte. Csak azt értsd meg, hogy ő nem azért kedves veled, mert meg akar du*ni, hanem mert ez a munkája.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Amúgy a doki adott arra bármi jelet, hogy akar tőled valamit?

21/L (orvostanhallgató)

2012. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó! Nem volt konkrét jel, csak nagyon kedves és nagyon vonz.
2012. aug. 6. 21:27
 9/35 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ha van álmod ne add fel míg élsz. Az álom egy idő után céloddá válik és a megfelelő hozzáállásodnak hála meg tudod valósítani. Soha ne add fel amit az életben el szeretnél érni!
2012. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Amúgy az orvosok is csak férfiak, akiket nem lehetetlen elcsábítani. Csak mivel orvos, más a szituáció. Egy éjszakára nem sok férfi mondana nemet.
2012. aug. 6. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!