Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az durva, hogy 15 évesen már...

Az durva, hogy 15 évesen már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de a barátommal nagyon komoly a kapcsolatom. És annyira szeretjük egymást, hogy ez a kor engem nem zavarna. Úgy értem, hogy nem érdekel, hogy ilyen fiatal vagyok. Mert én testileg és lelkileg is fel vagyok rá készülve.

Nem vagyok k*rva de nem szeretnék még évekig várni. Szerintem max még egy évet várok. Mit gondoltok erről.

Csak normális válasz várok. Légyszi kort és nemet is írjátok.

Előre is köszi.



2012. aug. 5. 12:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%

várj még egy picit, attól nem lesz bajod. hagyhatod neki, hogy simogasson, idővel majd megujjazzon és majd megtörténik. én májusban veszítettem el a szüzességem, a barátom pedig 2 évet várt rám, de azt mondta, hogy nem bánja.

szerintem várj még egy kicsit és ha akkor is felkészültnek érzed magad (és élveztél addig mindent) akkor majd megteszitek!!

17L

2012. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
41%

még azt az 1 évet várd meg!


16/f

2012. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Ha igazán szeretitek egymást, akkor még tudtok várni. Ne akarj azért szexelni, mert más is csinálja.
2012. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Ha már te is úgy érzed, hogy itt az ideje, akkor ha apád lennék nem ütnélek agyon. (ez bók volt :P) Szóval ha felkészültél rá akkor nincs akadálya. (de azért várj még egy évet... :) )


25F

2012. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha felmerül benned ez a kérdés, akkor még nem vagy készen.

Mióta vagytok együtt, hogy nagyon komolynak mondod a kapcsolatot?

2012. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
Ha a kapcsolatod komoly vele es szeretitek egymast es eltudnad vele kepzelni az elso alkalmat, neki adnad a szuzesseged es nem bannad meg akkor semmi baj nincs ha lefekszel vele:))
2012. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Már lassan 3 hónapja.

És komolynak gomdolom.

Mindenkinek köszi a válaszát. Úgy döntöttem, hogy még várok.

Nem bizros, hogy egy évet, de még minimum egy hónapot fogok várni.

2012. aug. 5. 12:55
 8/33 anonim ***** válasza:
49%
Nem durva. 13 évesen lenne az.
2012. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Én azért alig 3 hónap után nem biztos, hogy odaadnám magam, még akkor se ha olyan "nagyon komoly". A 6 hónapot kivárnám a helyedben, mivel még te magad se vagy biztos abban, hogy akarod-e ezt a közeljövőben. Ha az lennél fel se tetted volna a kérdést. Én előbb jobban megismerném a helyedben, hogy egyáltalán érdemes-e arra, hogy neki add a szüzességed, és ez bizony majdnem 3 hónap alatt alig ha derül ki. Várhatnál még evvel, de nem olyan vészesen korai.


L/20

2012. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
mindeféle bunkózás távol álljon tőlem, de az én baráti körömben a csajoknál 2 típus van. aki szerelemből vesztete el, és azóta alig mer kipróbálni újdonságokat, meg van akit kihasználtak, de tanult belőle és csak azzal fexik le akit már szeret! és az utóbbi mer játszani, és sokkkkkal jobb velük! de 15évesen inkább büszke legyél rá hogy szűz vagy, ha a pasid ezt nem érti meg, avagy esetleg nem akar tovább várni és inkább kilép a kapcsolatból, akkor eleve nem éri meg neked ez a gyerek! várj, de csak magadért! és ne csinálj semmit lelki terror miatt(remélem érted a célzást)
2012. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!