Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor szüzek voltatok hogyan...

Amikor szüzek voltatok hogyan viszonyultatok a szexhez?

Figyelt kérdés

A lányokat kérdezném, mert a fiúk válaszát előre tudni :)


Arra gondolok, hogy kívántátok, akartátok? Vagy csak a barátotok unszolására vágtatok bele?


2009. júl. 20. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Akartam.Nem lehetett volna kényszeríteni arra hogy csináljam.

16/L

2009. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Én már nagyon kívántam a barátomat. Nagyon sokat pettingeltünk előtte, vagy másfél hónapig,aztán amikor 4,5 hónaposak voltunk akkor megtörtént,és nagyon gyengéd volt velem,vigyázott rám,csak azt nézte mi a jó nekem. Nagyon jó volt. Persze azóta még jobb :)

Ez volt másfél éve, azóta is együtt vagyunk :)

17/L

2009. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
én csak akkor kezdtem el érdeklődni a dolog iránt, amikor barátom lett. de persze kellett hozzá a megfelelő barát, mert nemis akartam helyből lefeküdni az elsővel. kíváncsi voltam, és érdekelt a dolog, csak épp vhogy nem ő volt erre az ideális személy :D ezért lesem feküdtem vele. majd mikor eljött a megfelelő ember, na vele feküdtem le. 16 és fél éves voltam, így kcsiit érettebben álltam a dolgokhoz, és a barátom is tudta h mit hogyan kell, mivel ő sem 16éveske volt, énis fontos voltam neki, nemcsak egy kufircot akart :D
2009. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
hat en akartam . nagyon szerettem volna mar kiprobalni!
2009. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 21 és még szűz és igen, akárki akármit mond, egy bizonyos kor után feléled az emberben a vágy, hogy szexeljen. Szerintem tök normális, amit érzek, bár nagydobra nem verem.
2009. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!