Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk/Férfiak! Voltatok már...

Fiúk/Férfiak! Voltatok már szűz nővel? Mi a tapasztalat? Mit éreztetek? Nagyon macerás volt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 12:33
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:
72%
Sokkal finomabban kell velük bánni, több előjátékot igényelnek és van mit tanulniuk, de nem ez a macera velük, hanem az, amíg idáig eljutsz velük. Bizzon meg benned, egyre többet engedjen, szégyenlős, fél. Ritka ha nem kell elötte hónapokig pesztrálni...
2011. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
99%

Igen, a mostani barátnőm szűz volt, mikor összejöttünk. Nagyon szerelmes vagyok belé, így bármeddig vártam volna rá, hogy késznek érezze magát lelkileg (sajnos kb úgy nevelték, hogy csak a nászéjszakán adja oda a szüzességét valakinek...). Egy év után jött el az idő. Mondta nekem, hogy már fogamzásgátlót szed, így nem kellett óvszerrel bajlódni. Raktam be zenét, amit mindketten nagyon szeretünk, és gyertyákat a szobába- tudtam, hogy Ő mindig is ilyennek képzelte el az elsőt. Mindent meg akartam tenni, hogy csodálatos élmény legyen neki- és nekem is.

Az exemmel nagyon nem működött a szex, és így nekem nem is maradt túl emlékezetes az az első alkalom- így azt éreztem, hogy 2 évnyi "szexmegvonás" után, a Szerelmemmel fogom igazán átélni, milyen az első.

Persze igyekeztem minél jobba felizgatni, főleg orálisan, aztán szép lassan hatoltam be. Érzetem az enyhe ellenállást, és a barátnőm arckifejezése is elárulta, hogy eléggé nagy fájdalommal járt a próbálkozás, így gyorsan kis is húztam. Azt gondoltam, hogy nah akkor majd máskor, de Ő kérte, hogy folytassuk, mert már nagyon szeretné. Magamban arra gondoltam, hogy nem is tudnék ennél jobban szeretni egy lányt, és a fülébe súgtam közben, hogy szeretem. Kb 5 percig elég nehézkesen ment a dolog, nagyon finoman kellett csinálnom, de aztán a barátnőm elkezdte élvezni és óriásit szeretkeztünk! Életemben először én is sokféle pózt kipróbálhattam, és azt éreztem, hogy igazán szerelmesen szeretkezek, nem csak "muszájból" (mint korábban).

Úgyhogy neki és nekem is örökre szóló élmény marad, és szerencsére azóta eltelt 3 év, és csodálatosakat szeretkezünk, remélem a nászéjszakámat is ezzel a leányzóval tölthetem majd el.

22/F

2011. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon szép, utolsó! :)
2011. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
87%
Utolsó előtti hát ez tényleg szép!!(:
2011. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bárcsak minden férfi így gondolkodna! :)
2011. okt. 22. 19:29
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon szerencsés voltam, mert 6 szűz lány tisztelt meg a szerelmével és a bizalmával! A tapasztalatom nagyon változatos! hogy mennyi a "macera" velük az teljesen egyénfüggő! Ha olyankor sikerül az életét keresztezned, amikor már megérett a dologra és vágyik rá és megérdemled a bizalmát is, akkor semmi macera nincs dologgal: megy, mint a karikacsapás!
2011. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
12:48 nagyon irigylem a barátnődet! ;)
2011. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Hatos: Ez a baj, hogy ilyeneknek, akiknek csak dugásra kell a nő, azoknak 6 szűz is odaadja magát, míg másoknak egy sem jut, akikkel leélhetnék az életüket. :(
2012. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
A feleségemnek én vettem el a szüzességét. Én előtte voltam kb. 10 csajjal, ebből 3 volt szűz (a feleségem nincs hozzáadva). A nem szűz csajokkal volt macera inkább. Ők akartak irányítani az ágyban, amit nem szeretek, ugyanis én vagyok a férfi. Ráadásul minden bajuk volt, ha így vagy úgy nem szexeltünk, vagy hogy "nincs előjáték" vagy volt amelyiknek szabályosan uncsi volt a szex. Na azt rögtön dobtam, nekem ilyet egy nő ne mondjon, gondoltam akkor (18 lehettem). Az első szűz barátnőmmel éltem át igazán a szexet, megértettem hogy ez nemcsak a dugásról hanem az egymással való törődésről is szól. Őket jobban is tiszteltem mert nekem ajándékozták a legnagyobb női kincsüket. Velük a szex sokkal izgalmasabb volt számomra, nem akartak irányítani, ugyanakkor élvezték minden percét. A feleségem meg elrabolta az eszem. Olyan ügyes az ágyban a mai napig, mintha egy szende szűz megerőszakolna, nagyon élvezem. Imádom hogy ennyire szenvedélyes. Nagyon boldog vagyok hogy más férfi társammal nem oszthattam meg ennek a csodálatos nőnek a szexuális lényét :))))
2012. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Jesszus, az utolsó mekkora egy őstulok..
2018. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!