Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mért hiszi azt sok férfi,...

Mért hiszi azt sok férfi, hogy ha prostituálthoz megy, attól hirtelen minden más (jobb) lesz?

Figyelt kérdés

Elmondhatják, hogy "na bmeg, én má' csináltam", de ettől ők maguk nem változnak meg! Nem lesznek sikeresebbek a nőknél, épp a saját hibáik miatt (hozzáállás, stb.).

Szerintem inkább magukba kéne nézniük, megkeresni a gyengepontokat és nem rögtön prostihoz futkosni, hogy az majd megoldja. Attól még ugyanott fognak tartani, ahol addig is voltak, annyi különbséggel, hogy bedughatták a micsodájukat egy mocskos lyukba, amiben több tíz, rosszabb esetben több száz farok is járt már.


Mondjuk azokat valamelyest meg tudom érteni, akiknek 20-as éveik végéig! sem jött össze semmi, de emberek, könyörgöm, 19-20-21-22 fiúk itt kérdezgetik, hogy "még szűz vagyok, prostihoz menjek?" hülyeségeiket, mert meg vannak győződve, hogy dejó lesz utána és nekik különben sem fog összejönni soha normális párkapcsolat!!. És miért nem? Talán pontosan azért, mert ők maguk így gondolják!


Adhat egy kis önbizalmat, ezt elhiszem, nade attól az egyén még nem lesz más. Mindenkinek magában kell keresni a hibát nem pedig rohanni utcalányozni, persze elfutni a probléma elől mindig könnyebb.

Mért nem néz már magába sok ember? Még a félénkséget is lehet győzni, csak egy kis akarás kéne. Külsőn is lehet változtatni. A szép és csúnya pedig meglehetősen relatív.



2012. aug. 8. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gondod azzal,ha fiatal srácok is kipróbálják ezt? Nincs ebben semmi különös,külföldön ez sokkal szokványosabb.Hadd menjenek,legalább szereznek egy kis tapasztalatot.
2012. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mert az ember be tudja beszélni magának, hogy a szüzesség egyfajta hátrány és szeretné ezt valamilyen módon letudni. Ebben persze benne van a média és az átlagember mai életfelfogása. Még ha össze is jönnének egy lánnyal 20 felett már elég nagy esély van rá, hogy cikinek tartaná ha a pasi szűz. Az meg a másik, hogy sokan nem is hiszik, hogy változni fog valami is egyszerűen csak ezt tartják az egyetlen lehetőségnek szexuális kapcsolat létesítésére.


egy 21 éves szűz férfi

2012. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

A prostituálttól ugyan tapasztalot nem szerez. Aki ebből él, az nem fogja azt mondani, hogy bocsi de egy kicsit még balra nyúlj. Egy szexmunkás pont hogy dícsérni fogja.


Menjen aki akar, ez is egy kikapcsolódási forma. Csinálja ésszel, biztonságosan, igényes partnerrel. De legyen vele tisztában, hogy attól, hogy elmegy egy étterembe, még nem tanul meg főzni.

2012. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Szüzességen múlik az egész párkapcsolat manapság.
2012. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondom én, akinek 24 évesen se volt barátnője, és a prostituálton kívül más megoldás nem létezik számomra. A világ több millió-milliárd nőjéból a 98% elküld a tapasztalatlanságom miatt.
2012. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 LeftBehind ***** válasza:
73%

"Még a félénkséget is lehet győzni, csak egy kis akarás kéne." - Kis javítás: Kib@szott nagy akarás kérdése.

Engem 18 évesen kiröhögtek,megaláztak és kiközösítettek,mert még soha nem voltam lánnyal! Érted!?! És csoda,hogy nincs egy csepp életkedvem se? Csak azért vagyok még életben,mert nem akarom bántani a szüleimet! Ki vagy te,hogy ítélkezz azok felett,akiknek nem jutott több? Elhiszem,hogy akinek sose volt ilyen problémája az könnyen írogat,de járj egy hetet az én cipőmben és sírva fogsz könyörögni,hogy visszakerülj a saját bőrödbe!

2012. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert legalább találkozik élőben is a p*nával, és nem csak a goldengate-en!
2012. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem se kellene, mert aztán, ha lesz egy rendes párkapcsolatuk, és megkérdezi a lány, hogy vesztette el a szüzességét, akkor elég rosszul hangzik, hogy prostival :D nade kérdem én, mivel jobb az, ha egy lány meg lefekszik valakivel, csak azért, hogy elveszítse? hány nőnek lesz tartós kapcsolata az elsővel?
2012. aug. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Keressem magamban a hibát? Akkor kezdem:


- Egy visszahúzódó szerencsétlen vagyok, akinek még fiúbarátai sincsenek.

- Nekem nincs egy forintom sem, még mindig anyámékkal élek, nekik még annyira sincs.


Ördögi kör. Ahhoz, hogy csiszoljak a jellememen el kéne járnom emberek közé, amihez pénz kell. Ahhoz, hogy nőt szerezzek még több pénz kell.


Ahhoz, hogy elmenjek egy k.rvához szintén pénz, de az legalább egyszeri összeg és BIZTOS SIKER. Csak ezért és nem másért.


Normális párkapcsolat majd akkor jön össze, ha forradalom lesz ebben a k.rva országban és a népharag elsöpri a politikusokat és a bankárokat. Vagy ha hazafelé menet az ölembe hullik egy zsák pénz, amiből tovább tudnék tanulni, hogy legyen talán olyan munkám, amiből fenn tudom tartani saját magam és még szórakozásra is jutna pénz.


25/F


Észrevettétek, hogy az amúgy nem éppen előnyös külsőmről még egy árva szót nem írtam?

2012. aug. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

19-22???

nem 1X olvastam h 16-17 éves csávok mondták h segitsenek nekik prostit találni....

10??? talán 100??? há minimum 300 a legnépszerütlenebb kezdö prostinak is

2012. aug. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!