Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Melyik jobb? Ha szerettek valakit úgy is vissza mentek és vissza hódítjátok vagy elvárjátok hogy a férfi teperjen értetek és ő szerezzen vissza titeket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 13:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy úgy alakitjátok a dolgot hogy inkább ő teperjen értetek?
2012. ápr. 1. 13:08
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretek játszámázni.....ha vissza akarok valakit hódítani, lépek.


Utálom a "hercegnő-mentalitást", amikor egy csaj odavan a paliért, de kéreti magát...minek? Minek a drámázás és szerepjátszás? Sosem értettem, miért nem tud egy nő szenvedélyes lenni, miért vár meg játszik hercegnőt, akit hódítani kell szakítás után....


Ha szeretek valakit és vissza szeretném kapni, minden követ megmozgatok, hogy érezze. Volt ilyenben részem :) Szakítás 3 év után, majd egy hónap múlva békülés, és ma már házasok vagyunk, gyerekkel :)

2012. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit,azt nem engedem el, ha meg elment,akkor menjen,nem teperek utána.
2012. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Kedves utolsó, nem minden fekete és fehér, ha a te hülyeségedből megy el akkor hiába nem akarod elengedni, az már kb felér zaklatással aztán csak kell teperned ha egyszer őt szereted ha meg neked nem ér meg ennyit akkor érted nem kár...
2012. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom aki felismeri hogy hibázott az lép.De ugye van az a fránya büszkeség,és lehet egyik sem lép.Mert egymásra várnak.De ha szereted és vissza akarod kapni akkor próbáld meg.Mit tettél?
2012. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ miért mentünk szét,kinek a hibájából
2012. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem minden fekete és fehér,de ha én szeretek valakit, akkor nem csinálok hülyeséget,ami miatt elhagyjon!
2012. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én évekig elvártam, hogy ő teperjen, szerezzen vissza, és most egyedülmaradtam.
2012. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 15:36


Miért?Mert évekig tepert és te le sem sz.artad a fejét és nem értékelted...vagy miért?

2012. ápr. 1. 15:47
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 14:08


attól függetlenül előfordul hogy olyat teszel vagy mondasz amivel megbántod és neki ez elég hogy szétmenjetek, mert másképp látott.

2012. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!