Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért írják minden "idősebb...

Miért írják minden "idősebb korban szűz vagyok" kérdéshez, hogy csak szexre könnyű partnert találni, de ők az igazira várnak?

Figyelt kérdés

Hol éltek ti? Akárhány hasonló kérdést olvasok, majdnem mindnek az a vége, hogy az illető még ha fiú is azért nem talált megfelelő partnert, mert az igazira vár.


Hivatásossal én se tudnám elveszíteni, mert legalább az elsőnél kéne valami őszinte visszajelzés, hogy milyen voltam. De ezen kívül nincs semmilyen nagy igényem. 16-40-ig jöhet bármilyen átlagos nő, a lényeg, hogy nagyon csúnya ne legyen.


A kérdésem leginkább arra irányulna, hogy hol lehet ezekbe az általatok megvetett ordas k.rvákba belefutni, akikre szerintetek még egy igényes férfinak sem érdemes pazarolni a szüzességét? Komolyan érdekel. Mert szerintem egyre prűdebb a világ.



2012. aug. 9. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezek az ordasok kiszagolják, hogy szűz vagy. Azokkal meg nem kezdenek.
2012. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
29%

Na látod, kedves barátom, ezért mentem én is inkább prostihoz 21 évesen.


TE is jobban jársz, ha elmész. Egyrészt már nincsenek azok az angyali, rendes lányok, akik tudnának szeretni, másrészt meg tényleg kiszagolják, ha még nem értél nőhöz sosem.

2012. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Van olyan aki inkább vár az igazira, összeszedi magát és kialakít egy normális párkapcsolatot (akár huszonévesen, mert akkor sem késő, a legendákkal ellentétben), minthogy útszéliekhez futkosson megoldásként.^^
2012. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, meghallgatást nyertek az imáim.

Erről pofázok már mióta, h szerencsetlenek nem azért szűzek, mert azok akarnak lenni, hanem mert nem tudnak becsajozni.

2012. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki egy bizonyos életkoron felül szűz, azt gyűlölik a nők. Kivétel nélkül az összes, mert nem létezik egy sem, aki megsajnál, hanem egyből leráz meg kinevet.
2012. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3: Ha az ember nem gyűjt tapasztalatot az csak olyan embereknek megy, akik nem akarnak tapasztalatot gyűjteni. De a legtöbb esetben rossz vége lesz, mert úgyis meg fogom csalni a barátnőmet, mert nem tudnám elviselni a tudatot, hogy ő már volt ki tudja hány férfival, nekem pedig ő az első. És ez nagyon rossz érzés lenne. De egyszerűen nem tudnék ebbe a tudatba belenyugodni, főleg ha látom magam körül, hogy a legtöbb férfinak több száz szexuális partnerük volt életük során és csak én vagyok ilyen lúzer, hogy egyetlen nő mellett éljem le az életem.
2012. aug. 11. 19:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézd, kinek mi a lúzerség. Ismerek olyan férfit, akinek egy nő volt az életében: a felesége. Ő így boldog. De az ismerőseim között is sokaknak 1-2- max. 3 komoly kapcsolatuk volt, és meg is állapodtak. Nekik ez adja a boldogságot... Persze ha neked több száz nő a cél, mert akkor éreznéd jó pasinak magad...
2012. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Istenem, de szánalmas vagy! Jó, lehet én is, de sztem az a legjobb dolog egy férfi életében, ha megismerkedik egy lánnyal/nővel, akivel megházasodnak és gyerekeiknek lesznek. Te biztos az a tipikus beképzelt bunkó paraszt vagy, akinek a nők csak 1 éjszakára kellenek. És én igen is arra vágyom, hogy egy nővel élhessem le az életemet! Tudod egy igazi szenvedélyes szerelem többet ér 100 szexuális partnernél! Na lehet lepontozni!
2012. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Úgy van, ahogy az utolsó mondja...
2012. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Krisztián X23: Nem pontozlak le, vélemények különböznek. Bár olyan lennék, mint te, mert akkor nem éreznék késztetést arra, hogy minél több nőm legyen. Az eszemmel tudom, hogy attól nem leszek jobb ember, hogy több nővel fekszem le életem során, csak a nemi betegségek kockázata növekszik, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.


Egyébként ha szerinted bunkó paraszt lennék, akkor szűz maradtam volna? Pont ez a baj, hogy nem vagyok bunkó paraszt. Egy őszinte ember vagyok, aki CÉLZOTTAN olyan nőket keres, akiknek szintén egy éjszakára kell a férfi. Úgy soha nem dugnék meg egy nőt, maximum végső elkeseredésemben, hogy ő komoly kapcsolatot vár, miközben én nem vagyok rá képes, mert ki akarom élni magam.


Egy barátnővel sokmindent ki lehet próbálni, de mindig csak EGY nő marad. Nem tapasztalod meg, milyen az, amikor különböző nőkkel vagy. Milyen, mikor egy vadmacskával vagy, milyen, amikor egy bújós kis szende csajjal vagy, milyen mikor egy husis csajjal vagy, milyen mikor egy modell alkattal vagy, milyen mikor egy bevállalós csajjal vagy, aki extrémebb helyeken is szexel veled. Én úgy érzem, ezek nélkül az élmények nélkül kevesebbet tapasztalok. A szerepjáték meg már túl mesterkélt.

2012. aug. 12. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!