Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észrevettétek, hogy ha egy...

Észrevettétek, hogy ha egy lány lefekszik a pasival, majd az dobja 1 hónap után, akkor a lány részéről jön a siránkozás, hogy megbánta?

Figyelt kérdés

DE: ha a srác nem dobja, akkor még mindig úgyanúgy szereti, jó volt neki vele a szex. Akkor miért bánja meg? Ezt sosem értettem. Jó volt, szép volt, ennyi volt. Meg ha csak a szexre kellett a pasinak, még akkor is... Ő is ugyanúgy élvezte, akkor meg mi a fene baja van?? Naiv volt, így járt, inkább örülne, hogy tanult belőle, nem?

Annyira nem értem az ilyen álszent nőket.


2009. júl. 21. 14:45
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
58%

Ja, ti okos kérdezők mindig ezzel jöttök:D

Tévedsz... Életemben nem csalódtam még, nem hagytak ott, nem csaltak meg meg semmi ilyesmi:D Szóval ez nem jött be. Aki okosan és logikusan gondolkozik, érvekkel támasztja alá a véleményét, arra rögtön ráfogják, hogy vagy ronda vagy csalódott. Szííívás, mert nem így van...:))))

2009. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező! Megérdemelnéd hogy egyszer hihetetlenül szerelmes legyél és jol megdugjon az illetö majd rá pár napra ott hagyna téged nagyon megérdemelnéd remélem igy jársz!!!
2009. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Én is hasonló jókat kívánok neked! :)
2009. júl. 21. 17:53
 24/38 anonim válasza:
45%
Erre szoktam azt mondani, isten nem ver bottal!Majd eljön álmaid párja, és ugy fog elhajtani mint a lovat!És akkor majd telesírod a pici párnádat, és mindenki rajtad fog röhögni!!!!
2009. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te még nem nagyon voltál szerelmes, hiányozhat az életedből egy icike picike dolog!Vagyis a szerelem!Mert F***szt bármikor találhatsz magadnak, annyit amennyit akarsz, viszont ilyen hozzáállással, és gondolkodással, a normális férfiak elhajtanak majd!maradnak a puncivadász férfiak, akiknek meg ugysem kell más!
2009. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Eddig még nem hajtott el álmaim lovagja, mert velem van és szeret. Roha dékok. :) de én is hasonló jókat kívánok neked.
2009. júl. 21. 18:48
 27/38 A kérdező kommentje:
Utolsónak: képzeld, voltam már szerelmes. De most a szexről van szó, nem?
2009. júl. 21. 18:49
 28/38 anonim ***** válasza:
75%
Vannak emberek akiknek a szex csak szerelemmel megy!!!Vagyis nem adják oda magukat minden jött ment embernek!Vagy te bárkivel lefekszel aki szépen mosolyog?
2009. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
46%
Csaj léttedre kib@szott gusztustalanul gondolkodsz!!!Már bocs....
2009. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Csaj létemre? Miért kell diszkriminálni a nőket?? Hm?
2009. júl. 21. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!