Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észrevettétek, hogy ha egy...

Észrevettétek, hogy ha egy lány lefekszik a pasival, majd az dobja 1 hónap után, akkor a lány részéről jön a siránkozás, hogy megbánta?

Figyelt kérdés

DE: ha a srác nem dobja, akkor még mindig úgyanúgy szereti, jó volt neki vele a szex. Akkor miért bánja meg? Ezt sosem értettem. Jó volt, szép volt, ennyi volt. Meg ha csak a szexre kellett a pasinak, még akkor is... Ő is ugyanúgy élvezte, akkor meg mi a fene baja van?? Naiv volt, így járt, inkább örülne, hogy tanult belőle, nem?

Annyira nem értem az ilyen álszent nőket.


2009. júl. 21. 14:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ne tereld, hanem reagálj a dologra..


Undorító kis rιbanc lehetsz..


Boldog párkapcsolatban élek és tökéletes a szexuális életem, még mielőtt elkezded az értelmes kis okfejtéseid (:


Hallottál már arról a szóróol, hogy szerelem? Kezdek kételkedni benne, hogy nő vagy..

2009. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
20%
Én az első pillanatba mikor elolvastam a kérdést azt hittem férfiről van szó egyébként némej férfi gondolkodik igy persze nem mindegyik lehet hogy neked nem is pasi való hanem csaj mert leszbikus vagy csak nem birod feldolgozni...most sértödj meg ha akarsz..
2009. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Leszbikus??? Egyáltalán nem vagyok az, nem tudnék beleszeretni egy nőbe szerintem soha. Komolyan érdekel, hogy miből gondolod ezt.
2009. júl. 21. 23:30
 34/38 anonim ***** válasza:
49%
Jól szórakoztam ameddig ezt elolvastam szinte mindenkivel egyet értek csak a kérdést feltevőjével nem főleg amiket írtál még az elején hát nem vagy semmi, képzelem milyen lehet a párod és hogyan viszonyulhattok egymáshoz iylen felfogással. :D Biztos szép a kapcsolatotok... :)
2009. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
45%

Ez le lesz népszerű hozzászólás, de azért leírom a véleményem...

Szóval szerintem az a nő aki 1 éjszaka után vagy 1 hét után már túl van az első numerán az ne csodálkozzon. Ő is élvezte a pasi is, de lehet emberünk inkább tovább lépne. Ha tartósabbra szeretné fogni a dolgot, akkor szerintem nem kéne egyből odaadnia magát, bármennyire is bevan izgulva...

22/f

2009. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Igenis vannak naív lányok,akik ha még szerelmesek is,akkor mindent elhisznek.És utálom az olyn bunkó pasikat,mint te vagy,hogy így beszélsz róluk.Ők is emberek és lehet h azért ADJA ODA MAGÁT neked vagy akárkinek,mert fél h elveszít vagy csak neked akar jót stb. ennek inkább örülni kellene,nem így beszélni róluk.Te+ egy bunkó vagy.Remélem 1X te is leszel olyan szerelmes mint ezek a lányok és jól kihasználnak téged is.Ezt érdemled.
2009. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

17:19:

Elegen basztak át az évek során ahhoz, hogy így gondolkodjak, már ha nekem írtad. És erről nem 2-3 nő tehet, megsúgom...

2009. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem miért gondoljátok, hogy akik így jártak már az első alkalom után odaadták magukat? Lehet eltellt egy hónap is vagy kettő, mégis 3-4 szex után dobják a csajt, akkoris naív volt? de fordítva is van így a helyzet... És akkor a pasik is bánkódnak bárhogy tagadják(bár ez függ attól is mennyire tetszett nekik a lány)! De semmi képpen nem röhögök ki senkit aki így járt! Bárkivel megeshet egy ilyen helyzet, sosem lehet tudni... Én egy hét után odaadtam magam a páromnak és immár 3éve vagyunk együtt! És igenis ha valakit kihasználnak az bánkódjon nyugodtan, és tök mind1 hogy naív volt vagy sem. A naív éa kúrva szó nem ugyan az! Ha egy kúrva sír azon már lehet röhögni...
2009. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!