Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal 3 hónapja vagyunk...

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, és mostanra készen is állok az első szexre, de nekem vannak még kétségeim, mivel nekem ez az első, sokan azt mondják nem lesz jó élmény. Ez így van?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nekem jó élmény volt.
2012. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2. :DD


Ne izgulj annyira, ha odafigyel rád a barátod, akkor nem lesz rossz :)

2012. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kétségeid vannak?? Hát most vagy túlesel rajta, akár fáj, akár nem, vagy örökre szűz maradsz. Szerintem válaszd az előbbit.
2012. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha kétségeid vannak akkor ne feküdj le vele,gondolom még 17 sem vagy bőven ráérsz,3 hónap az semmi tinikapcsolatban
2012. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Moderátor úr/hölgy nem volt azért annyira durva az a második komment, hogy törölni kelljen. Nem beszélve arról, hogy 18 +os kategória, így akár a kérdést is lehetne törölni, nem?
2012. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy az élmény milyenségét nagyban befolyásolja, hogy mit vársz az élménytől. Egészen biztos, hogy ha félve, a fájdalomtól rettegve várod a behatolás pillanatát, akkor nem is fogsz csalódni benne!Ha pedig vágyakozva az izgalmas és élvezetes újdonság varázsára hangolódva várod a pillanatot, akkor a vele járó kellemetlenség semmiégnek tűnik és képes leszel a feloldódásra, hogy a felszabadult erotikus izgalom hatására a tested engedelmeskedjen a természetes ösztönöknek és az élmény kellemes, élvezetes legyen.
2012. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!