Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most leszünk barátnömmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszünk barátnömmel vasárnap egy éve együtt! Mivel kedveskedjek neki ami maradandó élmény marad?

Figyelt kérdés
elöre is köszi a válaszokat!kort és nemet irjatok!
2009. szept. 10. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, én például nagyon örülnék olyannak, ha a barátom főzne valami finomat, amit romantikus, hangulatos, gyertyafényes vacsora keretében fogyasztanánk el:). Nem ismerem a barátnődet, de szerintem ha romantikus alkat, akkor örülne neki. A lányok amúgy is szeretik, ha egy pasi tud főzni:). Persze nem kell ilyen bonyolult dolgokra gondolni, biztos azt is értékelné, ha valami kis egyszerű dolgot készítenél el. Vagy akár elviheted valahova, amit szeret, pl. vidámparkba, ha szeret oda járni. Te úgyis ismered az érdeklődéi körét, mit szeret. Vagy ha akarsz neki valamit adni, akkor mondjuk lehetne valamilyen személyes dolog, ami rád vagy kettőtökre emlékezteti. De írhatsz neki verset is, mert azt is szeretik a lányok:). Nem tudom, mennyit tudtam segíteni, de szerintem akármivel is leped meg, örülni fog neki:).

19/L

2009. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok: azt elfelejtettem írni, hogy szerintem az is tök jó lenne, ha pl. együtt aludnátok (bár nem tudom erre mennyire van lehetőségetek), de akkor lehetne egy felejthetetlen éjszakátok, ahol elkényeztetnéd és még mást is csinálnátok:)...úgyis tudod mire gondolok;)
2009. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ!csak azt nem tudom hogy nem gáz ha valakitöl kapott már ilyen "vacsis" ajándékot?nemtudom még mit csináljak az a baj(mármint hogy mit fözzek)
2009. szept. 11. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, hogy más is csinált már vacsorát neki. Amúgy olyat főzz, amit szeret (és amit persze te is szeretsz). Lehet az akár spagetti is; azt általában mindenki szereti és nem is bonyolult az elkészítése. De mondom, szerintem akármit is csinálsz neki, örülni fog;).
2009. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oksa köszi!
2009. szept. 15. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!