Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Cskajok ti mikor veszitettetek...

Cskajok ti mikor veszitettetek el a szuzessegetek?

Figyelt kérdés
Hol tortent? Terveztetek vagy csak ugy jott? kinek mijen volt az elso? mit ereztetek? irjatok le lecci h mijen volt es kort is kerek ha lehet
2012. aug. 15. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
19 voltam akkor, a kollégiumban történt,1 hete voltam együtt a barátommal,nagyon kívántuk egymást,csodálatos volt nem fájt,és mindössze 2-3 csepp vér volt utána,nem a szüzességem akartam elveszíteni,nem féltem tőle,csak szeretkezni szerettem volna a barátommal,életem egyik legjobb élménye volt,Ő is szűz volt és 18 éves,nagyon jól csinálta,mindketten nagyon élveztük,ma már a vőlegényem 22L
2012. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17 voltam, nem fájt de nem is volt egy nagy élmény.....

még várhattam volna.


27/N

2012. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
17 eves voltam es 4 honapja voltam egyut a baratom mar nagyon vartuk mindketten en igaz egy kicsit feltem de nem fajt mert nagyon gyenged vol es utana meg nem is vereztem.
2012. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 18 voltam egy hónapja voltunk együtt a barátommal! Otthon történt a dolog! A sors iróniája, hogy éppen Valentin napon!:) nem terveztük, csak iszogattunk és így alakult a dolog! Eleinte nagyon féltem tőle majd ez teljesen eltűnt! A srác is kedves volt, de ez a dolog nem lett hosszú életű közöttünk! Ez után kb még egy hónapig együtt voltunk majd vége! De én nem bántam meg! Jóban maradtunk, és azóta már megtaláltam én is a párom és ő is!:) 21/L
2012. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
12 voltam nem fájt
2012. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!