Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, Férfiak akik örömlánnyal...

Fiúk, Férfiak akik örömlánnyal vagy prostituálttal veszítettétek el a szüzességeteket. Megbántátok vagy maradandó élmény maradt?

Figyelt kérdés

Amire kíváncsi lennék!

-Mi okból vettetek igénybe ilyen szolgáltatást?

-Milyen élmény volt?

-Hány évesek voltatok akkor?

-Most mennyi idősek vagytok?

-Mi változott azóta a párkapcsolati illetve a szexuális életetek terén?

-Miként számoltatok be erről a párotoknak?


Hölgyek véleménye is érdekel!


20/F


2012. febr. 14. 21:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
3%
azért nem kaptál választ, mert senki sem ilyen gyökér
2012. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
én ismerek egyet :))). de mikor erre terelődik a szó ő mindig b@sz..ás középontjába kerül. A többi kis kérdésedre nem tudok választ adni de szerintem sz@r ügy ha ugy veszited el!
2012. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem aki örömlánnyal vesztette el a szüzességét biztosan nem fogja nyilvánosságra hozni még névtelenül se.


Elég ciki dolog ez szóval inkább tabu téma.

2012. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Én örömlánnyal veszítettem el. Nagyon jó élmény volt és nem vagyok "gyökér". Rengeteget próbálkoztam lányoknál. Volt barátnőm is, sajnos pont azért dobott ki mert őszintén bevallottam neki, hogy még szűz vagyok. Minden esetre az akinél voltam legalább törődött velem nem úgy mint mások még ha fizettem is érte. Nem sajnáltatom magam csak nem vagyok megbizonyosodva arról, hogy a társadalom miként ítéli el ezt a dolgot, ezért tettem fel ezt a kérdést.


Köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 16. 20:03
 5/28 anonim válasza:
55%
Én is, de megbántam. Maga a lány nagyon jó volt, de nincs értelme úgy elmenni, hogy nem küzdöttél meg érte. Ez olyan, mintha az apád vesz neked egy autót, vagy te veszed a saját pénzedből.
2012. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is, szintén szüzesség elvétele céljából. Nekem pozitív élmény volt. 23 éves voltam akkor, mostmár nős vagyok, és semmi hátrányom nem származott belőle, sőt, sokkal magabiztosabb lettem utána a nőkkel.
2012. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. febr. 20. 18:40
 8/28 anonim ***** válasza:

1.nem volt sikerem a lányoknál

2.nem ilyenre számítottam,de azért jó volt

3.21

4.36

5.17 kapcsolatom volt,állandó barátnom van 4 éve

6.sehogy,és ha van eszed te se teszed.

2012. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, amúgy nem tudom miért van ilyen sok ellenzője ennek a dolognak. Szoktam figyelni Édesapám kortársainak a beszélgetését és ha előjön ez a prostis téma, többség lazán bevallja, hogy anno őt az apja vitte el bordélyba hasonló célból, mint amiért én voltam. Nem értem mit kell ezen problémázni? :D
2012. febr. 22. 22:20
 10/28 anonim válasza:

üdv.

21 vagyok. Kedden voltam prostinál. Jó élmény volt. Azóta hogy végre 'túl vagyok rajta' nincs rajtam a nyomás - szabadabban érzem magam... :) közvetlenebb és bátrabb a nőknél.

És nem vagyok gyökér :)

2012. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!