Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tehetném élvezetéssé a...

Hogyan tehetném élvezetéssé a szexet számára is?

Figyelt kérdés

Szűz lány vagyok. De szeretem a barátomat,és le szeretnék feküdni. Annyira aranyos,és romantikus alkat. Mécsesekkel tervezzük,és rózsaszirmokkal:) ( az ő ötlete volt)

Viszont nagyon görcsölök az első alkalom miatt.Ő már nem szűz,és attól félek,hogy ő nem fogja élvezni. Misszionárius pózban szeretnénk,de félek,hogy fájni fog,és nem tudok vele együtt mozogni. Nem szeretném hogy deszkának tartson:/

Elvégre most az lenne a legfontosabb hogy nekem jó legyen.. De én mégis azt szeretném hogy ő is élvezze. De annyira tapasztalatlan vagyok. Beégni sem szeretnék,hogy teljesen más ütemben mozgok,mint ő. Hogyan csináljam?


2009. júl. 22. 20:07
 1/5 SzSzili ***** válasza:
Ha ennyire szereted akkor tökéletes lesz. Úgy csináld ahogy bírod de ne rágd ez miatt a körmödet mert úgysem olyan lesz mint amilyennek eltervezted. Pont ez miatt lesz fantasztikus.
2009. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem kell ennyire izgulni miatta.Neked kicsit fájni fog, de hidd el megéri majd.És nem kell aggódnod, sikerül majd felvenni a ritmust a pároddal
2009. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azért van a fiú hogy csak mozogjon, Biztosan segít majd hisz tudja hogy ez neked az első :)
2009. júl. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, aki alul van, mindenképpen jóval kevésbé tud mozogni, mint aki felül van. Engem a párom pl teljesen az ágyhoz szögez misszionárius pózban. De ez nem baj, mert van két kezem és egy szám. :-) Simogatom a hátát és a fejét, csókolózunk, végigcsókolom a vállát, a karját, amit elérek.


Az a lényeg, hogy ne passzívan viseld el, amit a fiú csinál veled, hanem te is tégy hozzá. Akármit, ami csak az eszedbe jut, hogy kifejezd vele, mennyire szereted és kívánod, és örömet próbálj neki okozni. nem várhatja el tőled, hogy mindent tudj, amikor még csak most kezdesz tanulni, és ezt te se várd el magadtól.


Kapcsolatunk kezdetén megkérdeztem a páromtól, hogy hol simogassam, a férfiaknak hol vannak erogén zónái. Mert ugye a nőnek az egész teste az. Azt válaszolta rá, hogy mindenütt kellemes, de a férfiaknak igazából csak EGY erogén zónája van: a pénisze. Ezt tartsd észben. :-)

2009. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:)

mostmár nyugodtabb vagyok:)

2009. júl. 24. 03:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!