Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van még itt olyan férfi aki...

Van még itt olyan férfi aki értékeli, hogy egy lány szüz es nem bujt minden pasival ágyba? Ami azt illeti 16 éves vagyok es még szüz. Várok a megfelelö alkalomra.

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
értékelem, de nem baj, ha a lány már előttem volt férfival. persze az számít, hogy milyen körülmények között volt vele. ha szerette és azért feküdt le vele, akkor az sem baj, ha nem szűz
2012. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
engem igen és nagyon örülnék majd egy ilyen barátnőnek. becsülendő az ilyen lány
2012. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon is tetszene. 16/F
2012. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

16 évesen ha már nem lennél szűz, nem is kellenél..

19F

2012. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
95%
Természetesen vannak,de azt ne a saját korosztályodban keresd! Még várj is,mert az első alkalomnak, ahogy mondani szokták "tökéletesnek kell lennie". Ha nincs meg a nagy szerelem akár várj 18-20 éves korodig is,de annak add,aki igazán megérdemli! :)
2012. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
jólteszed nagylány :)
2012. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, akkor alap, hogy nem bújtál senkivel egy ágyba, mert pontosan az a szó jelentése. Itt találhatsz bőven jelentkezőt az átszakításra, de ha jót akarsz, akkor nem így keresel. :)
2012. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nagyon jol teszed!!

elvégre azzal feküdjön már le az ember akibe szerelmes és megbízik!

szerintem ! :)

17/f

2012. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ez csak pozitív...én bármit megadnák egy szűtlányért , csak hát nem tudom nekem az első az egy ribi volt és azóta csak olyan lánnyal tudok össze jönni aki le*op meg az ágyban minden undorítoságot meg lehet vele csinálni, csak hát az ilyen nők általában k*ák:/ nem tudom mikor lesz olyan normális barátnőm akibe ez megvan mégse az:D
2012. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
95%

Szerintem is inkább az lenne a gáz, ha már nem volnál. Persze a többség már nem az ilyenkor...


Egy lányt nem fogok otthagyni azért, mert már volt mással, de ha még nem volt, az plusz öröm. :) És egy kis tisztelet is. Mondjuk egy 18 éves szűz lányért... hmm. :) (Persze, ha nem bányarém, vagy tajparaszt, vagy hasonló okok kellettek hozzá.)

2012. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!