Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott a bókolgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott a bókolgatás fiú-lány, férfi-nő barátok közt?

Figyelt kérdés
Mi az ami belefér,és mi az ami már sok?

2012. aug. 14. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem van lány barátom, és ha pl. új frizurája van, akkor szoktam neki mondani, hogy szép.
2012. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok és fiú.
2012. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha azt akarod, hogy a barátság barátság maradjon, jobb teljesen elkerülni az ilyesmit.
2012. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pl. a "szép formás segged van" sokaknál már kivághatja a képzeletbeli biztosítékot.


30/f

2012. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond abban az esetben ha tudom, hogy nem tetszem a másik félnek és tudom, hogy ő is csak barátként tekint rám. Ellenkező esetben akár reményt is kelthetek benne teljesen fölöslegesen amivel később csak fájdalmat okozok. Egyébként nem szoktam bókolgatni olyan lánynak akire csak barátként tekintek, kivéve ha például új frizurája van az illetőnek. Abban az esetben szerintem belefér, ha egyszer elmondom neki, hogy jó a haja stb...
2012. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem van fiú barátom, és nem nagyon ment nálunk a bókolgatás, ettől függetlenül lefeküdtünk egymással, de a barátságunk megmaradt szerencsére, szóval nem a bókokon múlik, ha van vonzalom, ha bókolsz, ha nem, összejönnek a dolgok. Ha meg nincs vonzalom, nyugodtan bókolhatsz, csak önbizalom erősítő lehet. De persze ne mondj neki olyanokat, h fugáznám a fosódat...
2012. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A 3.válaszolóval egyetértek! :)
2012. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És pl. ha azt mondom,hogy örülnék ha ilyen barátnőm lehetne,az még bók,vagy félreérthető? Régebben mondtam,és nem tudom félreérthető-e :/
2012. aug. 14. 12:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez félreérthető, hisz ha olyat akarsz, akkor miért nem ŐT akarod?????
2012. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert foglalt.
2012. aug. 14. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!