Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek melyik az ideális...

Szerintetek melyik az ideális kor a szüzesség elvesztésére, az első csókra? (+ sztorik? Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.. Szerintetek mikor(tól) a legideálisabb az első szexuális élmény átélése? (Persze most azt hagyjuk, hogy kell hozzá a szerelem, engem most a kor érdekel.) És az első csókról mit gondoltok?

Meg ha gondoljátok, le is írhatjátok, hogy ki mikor/hogyan vesztette el a szüzességét és/vagy mikor, hogyan csókolózott először.

Mindegyikre nagyon kíváncsi vagyok!! Előre is köszi a normális válaszokat!

(és lány vagyok)



2012. aug. 17. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a szüzesség elvesztéséhez nem kell várni 18 éves koráig az embernek én azt mondom hogy már 16 évesen is elkezdheti


Csók meg 14 éves kortól


De ugye ez csak az én véleményem,a valóságban sokkal hamarabb veszíti el valaki a szüzességét sajnos,még a csók az nem is lenne annyira nagy baj

2012. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nos én még szűz vagyok,de még januárban az első(ex) barátommal kissé belemerültünk a csókba és hát taperoltuk egymást.. és én nem vagyok az a könnyen kapható lány,de olyan volt az a pillanat,hogy egyszerűen belemerültem a csókba és nem tudtam megállt parancsolni,de észbe kaptam és mondtam,hogy itt álljunk meg...nehéz volt neki,de megértette(furcsa érzés volt,de nekem is nehéz volt megállnom)

a csók hát még december 22.én taliztunk először..előtte már beszéltünk fbn. de húztam-halasztottam az első csókot..de miután összejöttünk rá 6napra megtörtént.éppen vége lett a filmnek amit néztünk...és feküdtünk aztán a kezével maga felé emelte az arcomat gyengéden és elcsattant az első csók:)( 15 voltam )

16/L

2012. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

első igazi csók olyan 14-15-16

első szex 17től alatta szerintem nagyon korai a 16 évesek 99%a abszolút éretlen hozzá alatta meg még rajta van a kislányok és kisfiuk fenekén a tojáshéj

Igen kell hozzá szerelem és gyerekszerelem és fellángolás amit a tinik éreznek hanem igazi mély szerelem amit egy 14-15 éves még nem tud érezni,pont azért mert érzelmileg és agyilag is éretlen

Első igazi csókom 17 évesen volt előtte csak puszi,kézfogás, a szüzességem 19 évesen veszítettem el,és csodálatos volt,nem féltem tőle,nem fájt és szeretkezni szerettem volna nem a szüzességem elveszíteni, 1 hete voltam együtt a barátommal a fősuli koleszában történt,azért vártam addig,mert a többi kis tinikori fellángolás volt,és nem igazi szerelem,nem éreztem őket érdemesnek rá

mai napig együtt vagyunk és Ő már a vőlegényem,nem bántam meg,hogy nem kis tiniként szeretkeztem először

22L

2012. aug. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Nekem mindkettő 17 éves korom vége volt. Addig semmi, nuku, zéró! Kétségbe is voltam esve emiatt. Körülöttem mindenki sorra szerezte a tapasztalatait, én meg csak álltam és néztem. Aztán találkoztam ezzel a sráccal. Nem tetszett elsőre, de baromi kitartó volt! Egész éjjel beszélgettünk és valamikor hajnali 6 körül elcsattant a csók. Fura volt nagyon! Nem akartam belemenni, 240 km-re lakunk egymástól.

Most leszünk másfél évesek.

Az első szex nagyon korán megtörtént, talán a 3. vagy a 4. találkozásnál, kéthetente láttuk csak egymást. Addig is voltak próbálkozások, bemelegítések, de egy kicsit bánom, hogy nem vártam vele többet.

A java csak most jön! Most költözök abba a városba, ahol ő is él... :)

2012. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 CSABA LÁSZLÓ válasza:
100%

Korod bizony számít lehet,Hogy testileg kész vagy 15 -Évesen de ez még nem minden lelkileg-is késznek kell

lenni az is fontos ,Hogy éled meg ha meg történik .

Biztos van a Családban aki ebben segíteni tud Vigyázz

mielőtt Jóvátehetetlen hibát követnél el Itt egy életet-

ronthatsz el. (tapasztalt 50-es)

2012. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
1. Szüzesség elvesztése 16 - 17 éves kot között asse baj ha 21 évesen veszted el 2.Első csók hát olyan 14 - 16 év között asse baj ha az még meg se volt én 16 évesen veszitettem el a szüzességet ,első csók ugy volt egyszerüen megtetszetem eggyik csajnak és megcsókolt olyan 13 - 14 éves volam.
2012. aug. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Sok ilye és hasonló kérdés van. Szerintem kicsit másként kéne nézni. Nekem ez úgy hangzik 16 és onnan már kell. Talán inkább az, hogy meddig ne. Utána meg ha minden össze jön. Onnantól, már az érzések mondják meg. Kinél mikor, az egyén, kapcsolat függő. Sajna, eléggé a korhoz köti sok fiatal és később megbánja. Mert ugye a többi ek már igen, hát nekem is kell. Pedig ennél ez bonyolultabb.:))
2012. aug. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na úgy látszik, hogy én nem haladok a korral, mert még 24 évesen se csókolóztam. :D 24/F
2012. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
41%

hát én még szűz vagyok (17/L) de az első csókom az 11 évesen volt a tengerpartnál voltunk táborban és az akkori "barátommal" egy harmadik barátunk bizatására próbáltuk ki elvonultunk egy kis csendes helyre mellettünk a tenger és tényleg nagyon romantikus volt leszámítva hogy a haverunk(aki fiú) végig ott ovlt és minden oldalról megnézett minket:DD

amúgy én első csóknak 12-13 évet mondanék első szexnek meg 17 nagyon talán 16 év

2012. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én pont egy éve, ugyan ilyen idő tájban csókolóztam először, a mostani barátommal. 15 voltam. Most pedig 16 és már csak kis idő választ el, hogy végre odaadhassam magam neki:)
2012. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!